Paplepėkim ne į temą IV

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Lilina » 25 Sau 2010, 17:51

Tvarkydama virtuvėje spinta radau kviečių kruopas kuriose apsigyveno kandis, ir dar tiek nemažai jų ten prisiveisė. Tai net apsidžiaugiau, nes turim pas uošvius lesyklelės pastatė kieme paukščiams. Balius jiems bus vidury žiemos kruopas su vabaliukais gauti :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Dora » 26 Sau 2010, 09:20

Labas merginos nuo ryto,

gal kavutes ar arbateles,o gal kakavos?
pastebejau,kad kaip ir pernai taip ir siemet jau trecia kart per ziema gripu susergu,kosmaras,jau nuo praeitos savaites kankinuos.atsimenu lietuvoj,koki karta is rudenio pasirgdavau stipriai ir viskas,o dabar siaubas kazkoks....

Linkiu nudirbti visus uzsiplanuotus darbelius antradieniui :wink:

Vartotojo avataras
vitele
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4578
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16
Pliusai: 94
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė vitele » 26 Sau 2010, 09:50

Sveikutes , kaip laikotes ? Nesusalot ? :) Jau as laukiu po truputuka siltesniu oru :lol: Isia sveikinu patapsiant teta :) na , o del letumo toj srity nepergyvenk :) Kaip sako bus laikas , bus ir vaikas niekur cia nenuskubesi :wink:
Dora, sveikateles Tau -daug , daug :geles:
geros dieneles visoms :geles:

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Isia » 26 Sau 2010, 12:00

Labas rytas :)
kaip gera kartais ilgai lovelej pasivartyti :) tik gaila, pusryciai i lovele patys nevaiksto :)
pas mus siandien baisiai vejuota, ir garantija uz lango pliusas, o Lietuvelej visi taip sala.... :|

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 26 Sau 2010, 12:37

Labas rytas,

Mano galva šiandien plyšta ir miegojau prastai, atrodo viską jau atsiskaičiau, galiu ramiau gyvent, ir še tau, kažkas kabinasi.

Isia, nenusimink, nežinai kaip viskas pakryps per metus. Mano kursiokė irgi taip liūdėjo, sužinojus, kad aš laukiuosi (pas mus visos draugės irgi anksčiau susituokė ir susilaukė vaikų). Bet per tą laiką sugebėjo ir susirast vaikiną, ir ištekėt, ir pastoti. Dabar jau antro laukiasi.

Žiūriu nieks jau jokių receptukų nededa. Papasakosiu aš tada savo kulinarines nesėkmes. Čia bloguose kai sklando Tailandų virtuvės dvasia, nusprendžiau ir aš ją pagaut savo virtuvėje. Pirmas suplanuotas ir labai greitas receptas turėjo būti raudonas vištienos karis. Tik gavosi visiška katastrofa :( maistas riebus, sunkus, išvaizda atitinka skonį. Paaiškėjo, kad vietoj kokosų pieno, nusipirkau kokosų grietinėlę.
Vakar sužinojus, kad iki pietų laisva, nusprendžiau sunaudoti likusią kokosų grietinėlę ir iškepti traškių tailandietiškų kokosų sausainių. Bemaišant masę ji pasirodė labai įtartina, visiškas skystis, o juk dar reikės spausti pro mišelį su antgaliu, kad formą ir raštus suteikt. Įvariau dar tiek miltų kiek prieš tai, reikalai jau lyg ir pasitaisė. Aišku, kai reikėjo spausti pro antgalį, niekoman nesigavo, vistiek buvo per skysta, bet galvoju bus gerai ir blynelių formos. Iškepė, ištraukiu iš orkaitės - išsipūtę kaip bandelės, minkštučiai, puručiai. Taip man iš kietų sausainių gavosi minkštučiai plikytinukai, vyras su dukryte akimirksniu viską sušlamtė ir dar užsimanė, nes labai skanūs su vos juntamu kokosu aromatu. Va kip man nesiseka tailandietiški patiekalai. Bet rankų nenuleidžiu, dar bandysiu pyragą kept :) žiūrėsim kas tada gausis

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė sinsan » 26 Sau 2010, 15:38

sveikos, o pas mus sian baisiai salta. - 15 rodo, fermoj -2, vanduo uzsalo, jau fermoj ir dyzelini peciuka pajungem, nes jei vel susprogines vamzdziai, tai beda bus. ma pele vakar pagadino, nors po tos avijos, ji man kazkaipo kete baterijas iskrauna. ir klavetura pradejo ne. eina sss..... v, jau nervuoja. poliakai antra diena tus dar vis nuo sienu lupa tai su tokiu ju darbu dar kokia 3 savaites remontuos.
forelle, kaip sekesi atestacija?
dora, negerai sirgti, as irgi jau persalau, tikiuos rimtas gripas neuzpuls, nors kosciu, sloguoju. bet lieva tai, kad kai gydausi nosi, negaliu jokiu puurskiamu i nosi vaistu naudot, tqi per diena 5 pokelius nosiniu suvarau.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 26 Sau 2010, 15:51

Tik neįsisirkit, merginos. Antigripinius patiekalus ruoškitės ;)

O aš iki kovo pabaigos atestuota, o tada laukia mano pristatymas, po kurio paaiškės tolimesnis mano likimas

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė pyp » 26 Sau 2010, 16:27

sveikos, o man nuo kitos savaites praktika, kulinarijos mokytoja grasina 10 isvest...kol kas viskas puikiai ir idomu ;)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 26 Sau 2010, 16:33

Džiugu girdėt, Pyp. Tai dešimtukas tau ir garantuotas ;)
Kai pas mus rašė pažymius tai kažkaip viskas aišku, o dabar nerašo, bet būna atestacijos, tai ir prasideda nervų tampymas. Seniau atestacijos buvo kas metai, paskui padarė, kas pusmetį, o dabar ne tik kad kas pusmetį, bet ir per dvi dienas s visokiais pristatymais, o jeig kas kam užkliuvo, tai tada pasako, kad po mėnesio ar dviejų turėsi padaryti seminarą, kuriame pusvalandį turėsi pasakot ką pats darai, ką užsieniai ta tema daro, kuo pas tave geriua ir pan. Padaro tą seminarą penktadienį po pietų, susirenka pilna salės, neturinčios ką veikti chebros ir tardo, tyčiojasi ir pan. Šiandien grįždama iš stomotologės raminamųjų nusipirkau :)

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė pyp » 26 Sau 2010, 17:43

Forelle rašė:Džiugu girdėt, Pyp. Tai dešimtukas tau ir garantuotas ;)
Kai pas mus rašė pažymius tai kažkaip viskas aišku, o dabar nerašo, bet būna atestacijos, tai ir prasideda nervų tampymas. Seniau atestacijos buvo kas metai, paskui padarė, kas pusmetį, o dabar ne tik kad kas pusmetį, bet ir per dvi dienas s visokiais pristatymais, o jeig kas kam užkliuvo, tai tada pasako, kad po mėnesio ar dviejų turėsi padaryti seminarą, kuriame pusvalandį turėsi pasakot ką pats darai, ką užsieniai ta tema daro, kuo pas tave geriua ir pan. Padaro tą seminarą penktadienį po pietų, susirenka pilna salės, neturinčios ką veikti chebros ir tardo, tyčiojasi ir pan. Šiandien grįždama iš stomotologės raminamųjų nusipirkau :)
brendziuko? :lol:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 26 Sau 2010, 18:08

pyp rašė: brendziuko? :lol:
Ne, nors gal tas geriau suveiktų :lol: Kai dukrytė užigs reiks vyno atsidaryt, turiu lauktuvių iš Italijos parvežto, kiek jis gali stovėt ir nervint

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė pyp » 26 Sau 2010, 18:30

noreciau ir as vynelio, bet teks siandien tenkintis alumi, o prie jo vistienos troskiniu su orkaiteje keptom bulvem...sveciu ateis

P.S. taip kazkada norejau dirbt ar mokytis senamiestyje, tai dabar nekenciu sito norejimo...atsidaro viena uz kita skanesnes uzeigeles ir kepykleles ir parduotuvele, o skrandis ir pinigine ne guminiai, pasiutimas tik ima...ir ten noriu nuieit ir ta nusipirkt ir visko tik reikia...i gurmanu parduotuvele tai net nedristu zvilgtelt...akies krasteliu maciau jau vyno, suriu ir visokiu skanestu prikrauta...vienu zodziu :evil:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 26 Sau 2010, 20:24

Dėl to į senamiestį jau nuo rudens nosies nekišu, nes piniginė mano tuščia :(

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė daida » 26 Sau 2010, 21:49

Sveikutės,
O man gerai, kai pastoviai namie sėdžiu dabar, tai ir pagundos pinigų išleisti nėra :D
Forelle rašė:Tai pasirodė meistras ar ne? Mane tai tokie vėluojantys labai jau nervina, mėgstu punktualumą, nors dabar gimus dukrytei pati pradėjau niekur nespėt :oops:
Labai juokinga, bet kai tik pabaigiau rašyti meistras paskambino į duris :lol:

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė sinsan » 27 Sau 2010, 01:56

dideli sveikinimai janri laimejus stiliga kavinuka, vadinasi ne veltui balsavau :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Dora » 27 Sau 2010, 09:16

LABA RYTA SURAITYTA :wink:

o kaip miego noriu,net kava nepramusa,nors ir 10atsiguliau.aciu vitele uz palinkejimus,as tai kaip as issikapstysiu,o cia tau ir kitoms musu forumo nestukems stiprybes ir dideliausio dziaugsmelio jau sulaukus vaikelio :geles:.tikiuosi jau greit supuosi savo mazuli?
janri irgi sveikinu su laimejimu ir kitom taip pat dideliausios sekmes,moksluose, darbuose,kulinarineje kuryboje.

Geros dienos :?:

Vartotojo avataras
vitele
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4578
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16
Pliusai: 94
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė vitele » 27 Sau 2010, 11:14

Labas rytelis :) Aciu Dora uz palinkejimus, na man jau visai nebedaug beliko , lygiai uz poros savaiciu terminas ,tai matysim kaip cia gausis , ar punktualus bus mano mazius ar nelabai :)
Geros dieneles visoms :)

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Lilina » 27 Sau 2010, 11:26

Labutis visoms. Žiema jau pradeda atsibosti. Kai lauke -5, tada gražu, bet kai -25, tai jau per šaltą. Mažoji atsibudo šiandien 7 ryto, kai paprastai keliasi apie 10. :roll: O dar svečiu vaikų šiandien dieną jai paduos. Kažkaip reikės ištverti ir eit miegot pietų miego vėliau :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
janrri
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2805
Užsiregistravo: 17 Sau 2007, 12:51
Pliusai: 389

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė janrri » 27 Sau 2010, 11:38

Labas rytas merginos. Nu ir šaltukas, pas mus 30 laipsniukų tik :D . Galvojau, kad mašiniuko nepakursiu į darbą, bet pasirodo jis kantrus :lol: . Pabodo jau ir man ta žiemelė. Gerai, kad namuose šilta.
Dora ir Sinsan, ačiū už sveikinimus.
Nesušalkit :wink: , ypatingai Vitele saugok savo pilvuką :wink: .

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė pyp » 27 Sau 2010, 12:55

sveikos, gal kuri esat dariusi virtinius su bulviu tarke??

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 27 Sau 2010, 13:04

Sveikutės, bet ir sušalau, ne tiek kol grįžau namo, kiek kolegijoj, ten tik 10 šilumos.

Pyp, tokių virtinių nedarius, nes nemėgstu

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė pyp » 27 Sau 2010, 13:07

Forelle rašė:Sveikutės, bet ir sušalau, ne tiek kol grįžau namo, kiek kolegijoj, ten tik 10 šilumos.

Pyp, tokių virtinių nedarius, nes nemėgstu
isgyre, kad labai skanu, nutariau pabandyt vakarienei....turiu sioki toki recepta, bet noriu tikslesnio, gal savo knygose dar rasiu

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Živilė » 27 Sau 2010, 13:57

Labutis visoms,

tikrai labai šalta lauke,šiandien net į mokyklą nėjom. Brrr... O pažiūri pro langą, tai vos ne pavasaris. Saulė šviečia, giedras dangus. Šias metais žiemos nesupaisysi, gamta pokštus krečia :) :)

Na, kadangi į mokyklą neinu, tai reikia namie mokytis, ką padarysi, užteks tinginiauti. Jau nebežinau, kiek dienų dykinėdama praleidau... ujujuj :roll: :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 27 Sau 2010, 14:04

labas mergaites :P O as vakar prie juros buvau ir jums vaizdeli parveziau :P
Prikabinti failai
DSC01315.JPG
DSC01315.JPG (175.56 KiB) Peržiūrėta 4882 karus(ų)
DSC01324.JPG
DSC01324.JPG (146.66 KiB) Peržiūrėta 4882 karus(ų)
DSC01316.JPG
DSC01316.JPG (173.56 KiB) Peržiūrėta 4882 karus(ų)

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė sinsan » 27 Sau 2010, 15:10

sveikos panos :wink:
tutsi, grazus vaizdelis, buvau pirmadieni prie upes tai irgi pora gulbiu maciau, bet jos ne tokios baltos kaip lietuvoj o kazkokios pilkos
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Isia » 27 Sau 2010, 15:26

oi, as tikiuos, kad kai grisiu pirmadieni i lietuvele, dar bus tokia smagi ziemuze, kuri daugumai, na kone visiems nepatinka 064 .... o as tokias ziemas dievinu... :)

Vartotojo avataras
aksele
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1305
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 21:15
Pliusai: 5
Miestas: vln
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė aksele » 27 Sau 2010, 17:09

sveikos mergaites
o mane ta ziema uzkniso,negaliu to salcio pakest.ir dar darbe taip salta neimanoma dyrbt.pirmadieni tik padyrbau ir susalau,nezinau net kaip greiciau pasveikt.
Tutsi labai grazus vaizdeliai :)

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Lilina » 27 Sau 2010, 17:28

Žiūrint į Tutsi gulbės irgi šalta darosi. :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 27 Sau 2010, 17:32

tikrai salta, man tai atrodo, kad jos ten labai sala :?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Forelle » 28 Sau 2010, 09:09

Labas rytas,

Janri, ačiū už staigmeną :)

Užrakinta