Paplepėkim ne į temą III

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 27 Gru 2008, 23:15

ainu i Rimi, kad rytoj nereiketu. Virsiu kalakutienos kukuliu sriuba rytoj, o siandien gal dar rytdienai tu sluoksiuotu sausainuku su ananasais sukurpt? Atrodo gaiviai, viliojamai :) Zodziu, as pardeje ;)
Labanakt, kurios jau tuoj miego eisit ;)

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 27 Gru 2008, 23:17

Forelle, sekmes shaldytuva taisant. Garantija, aisku, jau nebegalioja? Ot nesmagu :(
Na, pas tave gi juk produktai akimirksniu pavirsta skanestais , negi ko nors daug laikote prisipirke? Sekmes, linkiu, kad niekas neprapultu per ta shaldytuvo streika :)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 27 Gru 2008, 23:23

Garantija jau seniai negalioja, nieko daug prisipirkę neturim, bet negaliu dėti visų šaldytų daržovių ir uogų į šaldymo kamerą (nors gerai, kad lauke minusas), kol meistras neateis. O ašldytuve beveik nieko nebelikę, kai neėjom tris dienas į parduotuvę, tai viskas ir suvalgyta.
Gero apsipirkimo ;) bet ir vėlai eini, aš jau bijočiau

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 27 Gru 2008, 23:29

Sveikos :wink:

Dar karta sveikinu su praejusiom ir su ateinanciom sventem :D Gaila, kad su ligom sventes praleidot :roll: Mes tai buvom namie, kaime, namie, vel kaime, o dabar tai ka tik svecius isleidom :lol: Issikepem kalakuta milzina, kuri jau sunkiai iveikiam (8kg), tai ka tik iskepiau is likuciu pyraga su sluoksniuota tesla, labai skanus, turbut reikes ir vel kepti :)

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 27 Gru 2008, 23:46

O stai ir musu "dickis" :lol:


Paveikslėlis

Vartotojo avataras
erneka
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2102
Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 11:20
Pliusai: 229
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erneka » 28 Gru 2008, 00:06

Sveikos :wink: Šaunus kalakutas jūsų buvo, justuke :luks: O aš tris dienas be ryšio buvau, nes kompas pas tėvus sustreikavo, monitorių reikia keist tai kalėdų Senis turės dar kartą užsukt per Naujuosius :roll: Šiandien vakare tik grįžom namo, į Šiaulius, tai ir prisėdau paskaitinėt ką prirašėt, ir Tutsi tik dabar pavėluotai su gimtadieniu pasveikinau :oops:
Sveikit ligašiukai, o gal vaikučiai daug kokių vaisių privalgė, pvz mandarinų kokių 'pagerintų' pesticidais ir visokiais kitokiais brudais :roll: Kartais vaikų skrandukams tiek tereikia, greit sureaguoja, taigi nenustebčiau ... :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 28 Gru 2008, 00:17

nieko, tuoj vel isivaziuosim i senas vezes :D

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 00:28

Pas mane Rimi prie namų, nieko čia baisingo - perėjau per gatvę, ir jau Rimi stovėjimo aikštelė :D
Bliamba, taip norėjau sluoksniuotų sausainukų su ananasų žiedais prikepti, o ananasų žiedų Rimi nėra :(
Ir dar ryžių pamiršau nusipirkti, o štai kininį kopūstą parsitempiau - nežinia kam. Na, tikiuosi, rytojaus kukulių sriubai užteks tū ryžių, kiek turiu, bet va vegetariškiems kotletams tai jau gali ir nebelikti... :x

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 00:29

justuke rašė:O stai ir musu "dickis" :lol:


Paveikslėlis
Tai jau tikrai dičkis, mes tai tokį mažiuką kepėm, ir tai ne visą, o tik pusę :roll: bet kai dviem, tai užteko; dar ir pusbroliams studentams paskui vyras nuvežė

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 00:31

la major rašė:Pas mane Rimi prie namų, nieko čia baisingo - perėjau per gatvę, ir jau Rimi stovėjimo aikštelė :D
Kai mane savo namo laiptinėje buvo užpuolę, tai jeigu tamsu, aš niekur neinu iš namų. Va taip ir buvo, kad apie 10 val vakaro išlėkiau, irgi arti parduotuvė, o paskui lifto laukiant tik atlėkė ir pradėjo smaugt.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 00:37

Man buvo panašiai - Šiauliuose, apie vienuoliktą vakaro namo grįžinėjau, stotelė buvo prie pat namų. Nu ir ką? Girdėjau kažką iš paskos einant, bet dėmesio nekreipiau. Tik įeinu į laiptinę - mane tik griebė, ir akimirksniu supratau, ko - iš to, už kur griebė. Na, kai riktelėjau, tai balso svo neatpažinau. Vilniuje, centre gyvenant, irgi buvo pristojęs girtas diedas prie namų, ir dar kažkas irgi toj pačioj vietoj mane buvo čiupęs - pabėgau. Nu tai ką - vilkų bijot - į mišką neit. Vis viena tenka atsidurti vakare ar net naktį gatvėje. Kažkodėl vis neišsigąstu tiek, kad vengčiau temstant į lauką eiti. Galima ir dieną nukentėti... Mano judrus rajonas, tokiu metu dar pilna žmonių - kažkaip nebaisu visai.

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 28 Gru 2008, 00:47

O Dieve, kaip ziauru :roll:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 00:50

Kai reikia pagalbos, dažnai kiti apsimeta jog nemato. Man buvo toks nesėkmių periodas, kai buvau smaugta, kiek vėliau mačiau kaip žmogų nudūrė, paskui vidurį dienos laukiant stotelėje prie žmonių peilį pakišo, apkraustė. Patikėk, po tokių dalykų iš namų koją bijojau iškelt, du mėnesius pas psichologą vaikščiojau, kol viena sugebėjau išeit iš namo, nes tiesiog paranoja būdavo, kad jeigu tik koks įtartinas eina prie manęs, tai jau puls, smaugs. Iki universiteto kol nuvažiuodavau, tai vos neapsivemdavau nuo įtampos, nervų

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 00:50

Žiauru, kai būna pasekmės žiaurios, kai užpuolikas neišsigąsta ir kai niekas neišgelbėja... Kai baigiasi laimingai, tai nežiauru - tik mirtinas išgąstis, daugiau nieko...

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 00:54

Užjaučiu, Forelle, man viskas buvo daug švelniau: na, užpuolė, išsigando, pabėgo. Be to, visi mane puolusieji siekė ne nužudyt ir net ne apiplėšti, o patenkinti geismą - būdami girti, sumąstydavo va tokį būdą moterį gauti. Net nežinau, kas būtų nutikę ir kaip jausčiausi dabar viena tamsoje, jeigu bent vienas iš jų būtų buvęs ne šiaip avantiūristas, o tikrai pakvaišęs nusikaltėlis.

Forelle, atleisk, kad klausinėju, bet kaip tau pavyko išsigelbėti nuo tave užpuolusio bepročio?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 00:56

la major rašė: Forelle, atleisk, kad klausinėju, bet kaip tau pavyko išsigelbėti nuo tave užpuolusio bepročio?
Gerai, kad jis buvo mano ūgio ir smulkaus sudėjimo, o aš turėjau ilgus nagus, tai taip jais pasidariau, kad nežinau ar akių neidšrąskiau, nes namo grįžus (nepamenu net kaip), prisirijau valerijonų ir atsikėliau ryte kruvinais nulaužytais nagais

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 28 Gru 2008, 00:57

net siurpas nupurte :shock: :shock:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 01:04

Šaunuolė :!: Aš pilnai įsivaizduoju, nes, kai mane užpuolė tuomet Šiauliuose (o tada akimirksniu užuodžiau didelį pavojų), tad gynyba tiesiog instinktyvi, visos priemonės geros. Aš tada spėjau tiktai surikti, bet kūnas visas buvo tikrai nevaldomas - pajutau, kad galiu bet ką, nes tokiam būvy jau pats kūnas ginasi... Džiaugiuosi, kad tau pavyko apsiginti, Forelle. Bet kaip žiauru: laiptinėj juk daug kas girdėjo, tikriausiai, kad už durų užpulta moteris... Aš irgi, kai lipau namo laiptais, pasibaisėjau, kad niekas nė galvos neiškišo pasižiūrėti, iš kur tos riksmas...

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 01:09

Jėgų tai tikrai atsirado nežmoniškai, o kaimynai tikrai girdėjo, dar nieks nemiegojo tokiu laiku, bet paprasčiausiai į pagalbos šauksmą nieks nereaguoja, o jeigu būtum taip garsiai šnekėjus ar garsiai juokusis, būtų išlindę "paprotint"

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 01:24

Na, aš kartais pagalvoju, o ką pati būčiau dariusi, išgirdusi grumtynių garsus laiptinėje: kviesčiau policiją? išlįsčiau pažiūrėti, kas dedasi? Pulčiau į pagalbą? Ogi ničnieko gal nepadaryčiau, o jeigu mano vaikinas būtų pas mane, gal net ir jam nebūčiau leidusi įsikišti: o jeigu užpuolikas ginkluotas, o jeigu jis sužeis man brangų žmogų arba paleidęs savo auką griebsis manęs?.. Deja, deja, kai patys puikiai matome, kad daug nereikia, kad užtektų tiesiog išgąsdinti puoliką, žmonėms už durų šitaip neatrodo...

Pati buvau liudininkė, kaip vagišius įsilaužė į mašiną ir pabėgo su laptopu, kuris buvo paliktas ant sėdynės. Vokiečių gatvėje buvo nemažai žmonių, matė tikri bent keli, ir... ką? Aš iki šiol graužiuosi, kad nieko nepadariau, bet ir negaliu su atsakyti į klausimą, ką gi aš galėjau padaryti? Iškvietusi policiją tebūčiau liudininkė, kuri nemokėtų net nupasakoti, kaip vagišius atrodo, o vytis jį buvo baisu - aš viso labo trapi mergaitė... Tai va štai kaip su tuo heroizmu... :oops: Bijau, patenku į tą kategoriją, kurie nutyli ir psislepia... Tiesa, kai kažkoks bachūras mano akivaizdoje spardė senį, aš tada įsikišau, va. Tai gal ne tokia dar beviltiška bailė...

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 28 Gru 2008, 01:28

atrodo, kad dar ne beviltiska :D

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 01:30

Baimė laimi ir niekas niekur nesikiša, užtat nusikaltėliai tokie drąsūs, jie žino, kad jiems nepasipriešins.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 01:40

Na, matai, Forelle, juk ir pati buvai nusikaltimo liudininkė - ar tai buvo proga padidvyriauti?.. Aišku, yra daug žmonių, kurie iš tiesų nusipelno priekaištų, bet gal mes per mažai žinome, kaip elgtis tokiose situacijose - kada galime padėti, o kada jau neturėtume rizikuoti savimi? Mums tik suteikiama vienintelė formulė: skambinti į policiją. O kai žinome, matome, kad veikti reikia staigiai, tuoj pat? Tai ką tuomet daryti?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 01:46

Galiu pasakyti, kad kai žmogų nudūrė, buvau apimta šoko, pagalbos reikėjo ir man, tik stovėjau ir negalėjau pajudėti. Bet juk daug atvejų būna, kai tikrai galima padėti (aš nekalbu apie save, nes mane kaip skiedrelę numestų), bet stovi vyrai mūrai ir nieko nemato, nors kažkoks dvigubai už juos mažesnis mažvaikis skriaudžia kitą. Mano vyras visada šoka į pagalbą, kartais užtenka tik užrėkt tvirtai, vyriškai, kai išsigąsta ir pabėga.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 01:53

O kartais būna, kad vyras puola gelbėti kokios merginos užpultos - vienas prieš vieną, puolikas silpnesnis už gelbėtoją, gelbėtojas jį nuverčia, tas krenta, trenkiasi galva, miršta. Gelbėtojas sėdi kalėjime.
Arba gelbėtojas pralaimi - irgi galimas variantas, ir tiesiog tampa auka vietoje kitos aukos.
Arba puolikas ginkluotas...

Yra daug niuansų... Manau, vyrai tokiose situacijose turi būti (ir dažnai būna) drąsesni, tačiau labai rimtų užpuolimų atvejais (nekalbant apie vaikų muštynes) niekas nežinome, kiek drąsūs būtume...

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 28 Gru 2008, 02:05

Priklauso labai ir nuo žmogaus, aš kartais noriu, kad vyras nesikištų, liepiu tylėt, bet jis vis sako, kad negali žiūrėt kai ką bloga daro ir atseit, įvertina savo jėgas. Bet čia diskusija be pabaigos.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 02:53

Taip, sutinku, diskusija beprasmiška... Aš savo berniuką irgi pasaugočiau, nes kartais žmonės iš gerų norų ir kito neišgelbėja, ir patys pražūsta. :(

Labanaktis, aš ju miegučio - nieko nenuveikiau šiandien, ryt teks pasidarbuoti.

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė AIRENE » 28 Gru 2008, 04:09

http://www.esnips.com/web/knygos/
o cia knygu apie naujametinius tortus sausainius ir tt.

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė zivicib » 28 Gru 2008, 11:04

nu nieko sau kiek cia siurpiu dalyky prirasete... Labas rytas merginos. O as dabar prisiminiau kaip mane nescia, vidury baltos dienos, einant is darbo prie lietuvos kino teatro traku gatveje apiplese. Buvau su tokiu pilvu, kad nieko padaryt negalejau. ejau gatve, kalbejau telefonu, o ji is manes tiesiog isplese, is ranku isplese ir nubego, gerai kad nepastumo ir neuzgavo, tik baisiai issigandau. o zmones tai nesureagavo, policija iskviete mano drauge, atsitiktinai ejusi pro sali. isivaizduojat? zmoniu abejingumas mane tiesiog zudo. aisku niekas nieko nepagavo, bet jau isgascio buvo daug...

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė la major » 28 Gru 2008, 11:55

A, mane irgi buvo apiplėšę vidury baltos dienos - tik kitur, netoli Baltojo tilto, ir taip gudriai. Pradėjo manęs kažkoks smirdalius klausinėti apie "Barą" (tuomet rodė tą realybės šou), o iš nugaros kažkas prisėlino, ir ėmė kėsintis mane apgrabalioti, o tas pirmas kažkaip įsigudrino mobiliaką ištraukt iš rankinės. Tiesą sakant, dar galėjau atkovoti telefoną, jeigu susiprasčiau, kad mane apiplešia, bet aš dėjau kojas, nes išsigandau ko kito... Tuomet laba pasidžiaugiau, kad diktofono ir piniginės neatėmė.

O dar vieną sykį man pavogė tel. iš kišenės - troleibusu vieną stotelę pavažiavau.. :( Ir dar kas apvogė - panos, tokios normaliai atrodančios, tvarkingos... :(

Užrakinta