Paplepėkim ne į temą III

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
janrri
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2805
Užsiregistravo: 17 Sau 2007, 12:51
Pliusai: 389

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė janrri » 21 Spa 2008, 09:53

Labas rytas, ir aš megaujuos arbata :wink:

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Jacinta » 21 Spa 2008, 09:56

Sveikos merginos!
Kelias dienas nebuvau, o jau forumas koks pasikeites! :shock:
Bet man nelabai, anksciau grazesnis buvo, lengvesnis ir isskirtinis, o dabar kai visi kiti. :?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 21 Spa 2008, 10:06

Sveikutės.

Aš iš kart tvarkau foto ir receptus rašau, jeigu spėsiu kol mažoji miega, tai sukelsiu, jeigu ne - teks vakare darbuotis.
Jacinta rašė:Bet man nelabai, anksciau grazesnis buvo, lengvesnis ir isskirtinis, o dabar kai visi kiti. :?
Gerai pastebėta, man dabar jis irgi toks kaip visi

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 21 Spa 2008, 10:30

labas rytas :D
O ka as sakiau.... aisku, kad anas grazesnis buvo ir siltesnis :merg2:
O man tai rodo pagrindini puslapi :shock:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 11:27

Man forumo pagrindinį puslapį atidaro. O pačio priestalo.lt - ne

Taigi sveika, hebrytė. paskutinė diena, kai geriam antibiotikus. Ryt gal bandysim trumpam į lauką išlįsti :roll:
vakar kilimus išploviau, šiandien turbūt spintuose revoliuciją darysiu :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vitele
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4578
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16
Pliusai: 94
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė vitele » 21 Spa 2008, 11:52

As siandien irgi namus visaip kaip kuopsiu :D Mazaja tuoj isboginsiu laukan , o dickei teks namie tupet , kosim negraziai , o vejas baisus , tad kankinsimes namuciuos :roll:

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 14:54

Sveikos :wink:

As tai neseniai is mokyklos grizau, reiks eit pamoku ruost... :roll: Kaip visada :mrgreen:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 16:01

Suguldžiau savo mažulė miegot. Turiu laisvo laiko biškuti :) Ainu kafos.

Justukė, sėkmingai pamokas paruošt....oi nenorėčiau grįžt į tuos laikus kai pamokas reikėdavo ruošt Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 21 Spa 2008, 16:12

Sveikos...o mums uz poros valandu 20 europaleciu prekiu atvaziuoja...dviese issikraut, issirusiuot :roll: ...va ir seimyninio verslo privalumai :D

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 16:35

Užtat ką padarot-viskas jūsų ;)
Pas mus irgi šeimyninio verslo trūkumai: aš sėdžiu su sergančiu vaiku, vyras jau trečia savaitę vienas aria :roll: Aš tik reikiamus skambučius atlieku :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 17:15

Lilina rašė:Justukė, sėkmingai pamokas paruošt....oi nenorėčiau grįžt į tuos laikus kai pamokas reikėdavo ruošt Paveikslėlis
Dekui :D Man ir nepatinka pamokas ruost (juk mokykloj atsimokinam Paveikslėlis), o ypac nervina savaitgaliais, nes visada pasilieka namu darbai sekmadieniui :lol: Paveikslėlis bet tokia jau ta moksleiviu dalia... Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 21 Spa 2008, 17:17

vaziuoju pasivazineti, kai grysiu susimatysim :wink: Nenuobodziaukit Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 17:18

Lauksim sugrįžtant :D Paveikslėlis
Paveikslėlis

Sigute*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 07 Rgs 2008, 19:29
Pliusai: 11

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Sigute* » 21 Spa 2008, 17:22

Sėkmytės tau Justuke. :geles:
Nu su tom pamokom kaip kas Įpranta. Mano panelė abiturientė, neatideda nieko savaitgaliams, nes per juos ein dirbti po 8val. Mieli savi pinigėliai verčia suktis kasdien, datrbų neatidėliojant.
Paskutinį kartą redagavo Sigute* 21 Spa 2008, 17:22, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 17:22

Sekmes, Tutsi :D Paveikslėlis

Aciu, Sigute, stengiuos nenusimokint, tik kad kuo tolyn, tuo sunkyn (ypac fizika :lol: ) Paveikslėlis

Sigute*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 07 Rgs 2008, 19:29
Pliusai: 11

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Sigute* » 21 Spa 2008, 17:43

Justuke kelintoje klasėje esi :?:
Taip laiko skirti reikia daug, o ir mokintis sunku, reikalavimai dideli, tikrai sunku "pavežti" tą krūvį.

Vartotojo avataras
erneka
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2102
Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 11:20
Pliusai: 229
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erneka » 21 Spa 2008, 17:44

Sveikutės :wink: Na, man ta nauja forma forumo irgi nelabai :? Bet gal priprasim :lol: :lol: :lol: Ką tik grįžom p darbų, darželių, parduotuvių ir šiaip pasivaikščiojimų. Privargom, atsipūsiu, dopingo įkalsiu (Kafikes :lol: ) ir eisiu pamokų ruošt :roll: Justuke, tau kompaniją palaikysiu - ir patarimą duosiu - nesirink mokytojos specialybės, nes tokio malonaus laikotarpio gyvenime kai nebereiks niekada pamokų ruošt - nesulauksi :roll: :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 17:46

8-oj. :) dar ne pats sunkumas, bet jau ismokt oi kiek daug reik, palyginus su praejusiomis klasemis... :roll: ir dar kitais metais rinktis, ar likt vidurinej, ar eit i gimnazija.. :? Tetis sako likt vidurinej, o brolis pataria - eik i gimnazija, nes tipo maziau egzaminams reiks ruostis :lol:

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 17:49

erneka rašė:Sveikutės :wink: Na, man ta nauja forma forumo irgi nelabai :? Bet gal priprasim :lol: :lol: :lol: Ką tik grįžom p darbų, darželių, parduotuvių ir šiaip pasivaikščiojimų. Privargom, atsipūsiu, dopingo įkalsiu (Kafikes :lol: ) ir eisiu pamokų ruošt :roll: Justuke, tau kompaniją palaikysiu - ir patarimą duosiu - nesirink mokytojos specialybės, nes tokio malonaus laikotarpio gyvenime kai nebereiks niekada pamokų ruošt - nesulauksi :roll: :wink:
Ir neketinu, man atrodo per daug baisiai ta profesija :lol: Kaip musu aukletoja sake kazkada " jei mokytojas ne tavo pasaukimas, tai dirbsi ir nejausi malonumo'' :lol:

Sigute*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 07 Rgs 2008, 19:29
Pliusai: 11

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Sigute* » 21 Spa 2008, 17:52

Va kaip tik savo dukrą gimnazistę jau nuo 9kl esančią pasikviečiau tavo žinutę paskaityti. :merg2:
Ir paklausiau ką ji galvoja, paskaitė ir sako žinoma į gimnaziją, be kalbų, tai visai kitas požiūris į mokslą, bei patį moksleivį.

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė justuke » 21 Spa 2008, 17:56

Daug apmastymu man su ta gimnazija :? Ypac del to, kad musu miesto gimnazijoje labiau specai yra tiksliuju mokslu mokytojai, o as kaip tik labiau kalbininke, nors negali sakyt, kad 10 is matematikos, fizikos negaunu :lol: bet labiau kalbos traukia... Ir dar aukletoja musu Lt mokytoja bando paaiskint, kad musu moksej irgi geri specai :lol: nors musu mokytojai "pastaike" tikrai geri, gal isskyrus rusu kalba, nes ten tai pravalas biski :lol:

Sigute*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 07 Rgs 2008, 19:29
Pliusai: 11

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Sigute* » 21 Spa 2008, 18:02

Tai gal tau ir padės apsispresti tai su kuo tu žadi susieti savo ateitį. Nuėjus į gimnazija visada, be išimties beveik visiems pažymiukai suprastėja vienu ar net keliais balais, nes ten mokymosi kartėlė yra tikrai aukštesnė nei vidurinėje. O tai būna didelis stresas ne tik mokiniui, bet ir tėvams. Bet laikui einant įsivažiuojama į vėžias.... :merg2:

Vartotojo avataras
erneka
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2102
Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 11:20
Pliusai: 229
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erneka » 21 Spa 2008, 18:03

Aš ir už gimnaziją, ir ne tik todėl kad ten dirbu. Ten šiek tiek kitokia aplinka būna, santykiai kitokie, ir 'mažių' nebūna :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 18:06

bet kuriai profesijai pašaukimas reikalingas. :roll: Aš mokytoja negalėčiau būti. O nuo dabartinio savo darbo-kaifuoju 8)
jeigu gimnazija skaitosi aukštesnis lygis, tai eik į gimnazija. mano laikais, tai ten lygtai net pažymiai aukštesni skatydavosi (A lygis kai kurie mokslai, o musų vidurinėje tipo tik B lygiu dėstė.) Nors dabar tai nebežinau kokia sistema. Žodžiu tau rinktis ;) Bet vistiek man regis, kad gimnazija kaip ir aukštesnė pakopa, nei vidurinė :roll:
Paveikslėlis

Sigute*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 07 Rgs 2008, 19:29
Pliusai: 11

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Sigute* » 21 Spa 2008, 18:08

Kaip prieš 3m mano mergina perėjo į gimnaziją iš gana neblogos vid. m-klos, tai mane labiausiai džiugino ir kartu stebino tėvų susirinkimai, jie buvo tiesiog nesulyginami.
Gimnazijoje 11kl gali pasirinkti lygį kuriuo tu nori mokintis tą ar kitą dalyką, kas tau bus labiau reikalingas, kas geriau sekasi ir tt.
Tai gal gali aiškiau erneka mokitoja dirbanti gimnazijoje paaiškinti, visai naudinga nežinantiem susipažinti, prisiminti. Mas kaip mokėmės tokių dalykų nė su žiburiu nebuvo.

Vartotojo avataras
erneka
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2102
Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 11:20
Pliusai: 229
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erneka » 21 Spa 2008, 18:29

Tai klauskit, jei turit klausimėlių - visad atsakysiu, tačiau auklėjamosios klasės pati nesu turėjusi, tame fronte nelabai ką išmanau :oops: O dėl lygių pasirinkimų, tai ir vidurinėse dabar tas pats, galima rinktis tuos lygius kokius nori. Tačiau, jei mokslai neblogai sekasi ir turi ambicijų toliau studijuot univere, tai manau vistiek derėtų rinktis gimnaziją. Nes jose jau daug maž stabilumas atsiranda. O vidurinė mokykla bet kada gali pradėt reformuotis, pertvarkinėti savo struktūra, dalintis į kelias pakopas ar dar kas nors panašaus - o tokie kardinalūs pokyčiai vidinėje struktūroje dažniausiai neigiamai atsiliepia išoriniam rezultato siekimui, nes norom ar nenorom tam lieka mažiau laiko ir dėmesio. :!:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ieva114
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 30 Kov 2008, 15:18
Pliusai: 7
Miestas: Klaipeda

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė ieva114 » 21 Spa 2008, 18:37

erneka rašė: ir eisiu pamokų ruošt :roll: Justuke, tau kompaniją palaikysiu - ir patarimą duosiu - nesirink mokytojos specialybės, nes tokio malonaus laikotarpio gyvenime kai nebereiks niekada pamokų ruošt - nesulauksi :roll: :wink:

O mane kaip tik traukia prie mokytojo specialybes :roll: kazkaip visai noreciau buti nes tikrai gerai sutariu su vaikais, na o jei ka tai as irgi kaip justuke 8 klaseje mokausi, tai fizika isprotet galima 075

Vartotojo avataras
vitele
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4578
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16
Pliusai: 94
Miestas: Šiauliai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė vitele » 21 Spa 2008, 19:20

oi , jau ir as noreciau kokias pamokeles paruosti , nieko , tuoj dukros paaugs -turesim darbelio :)Ka veikinejat , mergiotes si vakara ? Mes pavakarieniavom , dicke piesia , mazoji prisnudo , o as greit cia nosi kystelejau :)

Vartotojo avataras
aksele
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1305
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 21:15
Pliusai: 5
Miestas: vln
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė aksele » 21 Spa 2008, 19:31

o as ryt einu del darbo,pokalbio. tik galvoju paskubejau,bo maze vel del darzelio spiriojasi ,siandien nieko nevalge ten ir siaip ten niekad nevalgo. :(

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 21 Spa 2008, 19:47

aksele rašė:o as ryt einu del darbo,pokalbio. tik galvoju paskubejau,bo maze vel del darzelio spiriojasi ,siandien nieko nevalge ten ir siaip ten niekad nevalgo. :(

taip ir sedi visą dieną nevalgius?
Paveikslėlis

Užrakinta