Paplepėkim ne į temą II

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 10:34

labas mergaites,nors man sis rytas labai blogas,niekaip negaliu atsigauti,vakar gryzom is kaimo ir ka jus galvojat....... BUTAS APŠVARINTAS :cry:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 23 Bir 2008, 10:36

Kaip baisu :( kas čia taip galėjo? Daug išsinešė?

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 10:40

VISKA KAS NESAMA,nauja kompa,visus kvepalus ir parfumerija,visus gerimus is baro,visa auksa ir t.t. Nuostolis 16 000 lt. :cry: Mus jau antra karta apsvarina :evil:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 23 Bir 2008, 10:44

O kaimynai kaip visada nieko nematė? :evil:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 10:45

o kaip kitaip-žinoma :evil: :!:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 23 Bir 2008, 10:51

Draugam kai panašiai buvo, tai policininkai pasakė, kad turbūt kaimynai ir pasidarbavo arba pasakė kitiems, kad jų nėra namie. Bet pas juos pavogė vaikeliui sutaupytus kelis tūkstančius, daugiau į nieką net nežiūrėjo.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 10:52

pas mus name ta nakti du butus apšvarino :!:

Vartotojo avataras
Mille
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1925
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 23:06
Pliusai: 52
Miestas: Vilnius

Standartinė Mille » 23 Bir 2008, 10:54

Labas, merginos

Siaubas, kokios nemalonios žinios iš pat ryto :(

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 23 Bir 2008, 11:02

Tutsi rašė:pas mus name ta nakti du butus apšvarino :!:
:evil: mane tai tokie kaimynai nervina, kai taip nusikeik eidamas koridorium garsiau, jau bobutės galvas iškišusios rėkia; neši ką nors, išlenda pažiūrėti ką neši, o kai vagys neša daiktus iš tavo buto, niekas nieko nemato ir negirdi, nors ir vidury dienos tai darytų

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Standartinė ingrida9 » 23 Bir 2008, 11:20

Na tikrai,truksta zodziu :evil:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 13:15

Užjaučiu, Tutsi...
Laisvadieniais vagys visuomet dirba. Šikniai. Man net neramu pasidarė -mano laptopas likęs pas šeimininkę Vilniuj. Nebrangus, bet naujo tikrai nenoriu vien dėl informacijos, kiek sukaupus turiu.

Tutsi, o jūs į policiją kreipėtės? Tegu būtinai ištiria - gal pirštų atspaudų kur paliko, gal dar kokių pėdsakų. Tuos šiknius sugavę bent dalį turto susigrąžintumėte, o tuos nenaudėlius už grotų pasodinti profilaktiškai būtų neprošal - mat rado biznį sau.

O dėl kaimynų... Žinote, sykį mačiau Vokiečių gatvėj kaip mano akyse kažkoks vaikinukas atidarė nesavo mašiną (įsijungė signalizacija, jis tik langą kažkaip atidarė), ištraukė laptopą ir pabėgo. Aš tik likau stovėti išsižiojusi, galvodama, ką čia man daryt: ar policiją kviest (nespėsiu, jau bėga), ar vytis (būsiu sumušta, o kompo tai neatimsiu), ar rėkti (žmonių gatvėje daug ir visi matė), ar sulaukt šeimininko ir papasakot (o įdomu, kiek jo laukti, jeigu kaukianti jo mašinos signaliacija jo nedomina), ar eiti savo reikalais (tą ir padariau.)

Juk vagys yra paprastai drūti vyrai, kaimynams gal ir baugu net nosį iškišti - ką gali žinot, kaip vagis pasielgs, išvydęs liudininką, tai ir tūpi visi savo namuose bailiai. Suprasčiau, kur vyrai - jie galėtų gal kažką, bet bobutės kaimynkos šlykščiosios suprantama, kad bijo...

Iš tiesų, būtų įdomu, jeigu pasidalintumėte mintimis: o ką daryti, išvydus, kad kažkas kažką kažkur vagia? Kaip, nedemonstruojant beprotiškos drąsos, nerizikuojant savo saugumu, padėti kitam?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 23 Bir 2008, 13:24

la major rašė:
Iš tiesų, būtų įdomu, jeigu pasidalintumėte mintimis: o ką daryti, išvydus, kad kažkas kažką kažkur vagia? Kaip, nedemonstruojant beprotiškos drąsos, nerizikuojant savo saugumu, padėti kitam?
Pati matydama, kad vagia nelįsčiau, bet policijai paskambinčiau, jeigu reikėtų - apibūdinčiau. O bobutės gali nors išvaizdą nupasakot, vistiek pro akutę viską stebi, laiką pasakyti, bet iškart visos tampa aklos ir kurčios.
Bet čia visų žmonių abejingumas Svarbu ne mane ir nesikišiu. Mane laukiančią stotelėj buvo užpuolę vidury dienos, iškraustė kišenes, atėmė teleoną ir kažkoks mažvaikis. Aš dar priešinausi, ir spyriau, ir su kuprine trenkiau, paskui jau jis išsitraukė peilį. Bet šalia stovėjo tvirti drūti vyrai, kurie paprasčiausiai pasislinko toliau ir nusisuko. O jie tą mažvaikį galėjo už pakarpos iškelt ir būtų nepasprukęs.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 13:27

ana nakti musu name du butus apsvarino,o sia nakti dar viena :!:
Mentus iskarto iskvietem,dvi valandas vakar prabuvo,nuiminejo pirstu anspaudus ir t.t. bet naudos tai tikrai bus 0 :( Praeita karta viska isnese,net teliko neliko 73 istrizaines,nesnekant apie visus kitus daiktus,koloneles nuo sienu ir t.t..... si karta telikai nei vienas nepaimtas,gal kas pamaise,nes sito seno kompo visi laidai atjungti jau buvo ir spauzdintuvas isimtas vidury kambario ir vyro graztas brangus is sandeliuko i virtuve nunestas bet paliktas :roll: Ai,zodziu baisu,kaip per filma vaizdas buvo-visi daiktai is spintu ir stalciu ant zemes :evil: :cry: Negaliu niekaip atsigauti :cry: :cry: :cry:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 13:32

Žiauru, iš tikro...
Mane laiptinėje buvo užpuolęs kažkoks neaiškus tipas. Jis mane sučiupo taip, kad aš negalėjau atsisukti, bet aš surikau (pati savo balso nepažinau, toks beviltiškas ir baisus išsprūdo) dar prieš tai, kol jis spėjo man užčiaupti burną. Išsigando ir pabėgo, bet man lipant laiptais tapo akivaizdu, kad galėjau aš klykt neklykusi, niekas-niekas nebūtų išlindęs pasmalsauti, kas ten vyksta laiptinėje ir būčiau niekam nematant-negirdint išprievartauta penkiaaukštėje laiptinėje dešimtą vakaro (juk niekas tikrai nemiegojo, visi telikus dar žiūri tuo metu).

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 13:35

Tutsi, pagal atspaudus gali rasti.
O priedo, jeigu triguba vagyste (trys butai), tai jau turetu visokiu zenklu but paliketai tame, tai aname. Be to, jeigu jau masiska tokia vagyste surenge, tai reiskia, ir toliau darbuosis... kol iklius. Taigi, tikimybe, kad juos sugaus, yra.

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 23 Bir 2008, 13:46

labai visas uzjauciu nukentejusias nuo vagysciu ir tokiu manaiaku, tikrai baisu , kai sitaip pasiskaitineji :| :| atrodo kiek ziuri per zinias ir matai tuos visus kriminalus, be jokiu smulkmenu, tampa iprasta kasdienybe, bet kai sitaip pats susiduri su tokiais ziauriais dalykais, tai supranti, kad viskas yra visai kitaip. ziauru kai tokie aplinkui zmones abejingi, juk jei mes butume visi vieningi , lengvai pries tuos nenaudelius susidorotumem, o dabar... truksta zodziu...dziaugiuos, kad dar man nebuvo tokiu susidurimu ir akyse neteko reget tokiu zmoniu. o tau tutsi tikrai labai nuosirdziai linkiu, kad viskas i geraja puse issisprestu!!!

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Standartinė ingrida9 » 23 Bir 2008, 13:46

ir kas is to,juk nuostolius kad atlygintu,maza tikimybe.O gal apsidraudusi buvai?

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 13:49

na as labai tikiuosi :roll: Jau sendien visur perskambinta,pajungti visi lombardai ir visi draugai,nes daiktai isskirtiniai ir topo lopas mano koduotas,tai kaip musu kompiuteristas sake,ne kiekvienas asilas juo pasinaudos 041 O jei mieste kas ieskos pagalbos ji atkoduoti,tai musu mieste kas gali padeti,visi perspeti :roll: Na gal.............. :!:

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 23 Bir 2008, 13:53

Iš tiesų, būtų įdomu, jeigu pasidalintumėte mintimis: o ką daryti, išvydus, kad kažkas kažką kažkur vagia? Kaip, nedemonstruojant beprotiškos drąsos, nerizikuojant savo saugumu, padėti kitam?[/quote]

dabar pagalvojau, ka as tokiu atveju daryciau.. siuo metu labai sunku atsakyt i si klausima, kai nesi to patyrusi ir isgyvenusi. bet jeigu butu mano daiktai , tai 100% vyciausi vagi ir neleisciau jam pasisavint mano nuosavybes jokiu budu! bet jei kito zmogaus irgi negaleciau palikt ramybeje, veliau save kaltinciau del to, nes juk butent man duota galimybe kazka pakeist, o as ja nepasinaudociau. juk ne veltui toks siunciamas isbandymas atsidurt toje vietoje ir butent tuo metu, kazko reikia imtis.

Vartotojo avataras
Siesta
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 767
Užsiregistravo: 10 Vas 2008, 20:33
Pliusai: 79
Miestas: Vilnius

Standartinė Siesta » 23 Bir 2008, 13:53

Tutsi, užjaučiu...Bet tikėkimės, kad policija suras daiktus ir vagis...
Pas mus irgi vagys praeitą naktį pasidarbavo - iš garažo išnešė valtį...nebrangi ji, bet vistiek kažkoks nemalonus jausmas, kad kažkas vagia iš pat panosies... :roll:
beje, man labai patiko Airenės avataras - toks mielas pasirodė... :)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 14:01

man nemaloniausia tai,kad kazkas po mano namus svetimas landziojo :evil: Jau po praeito karto pusmeti vaidenosi,naktimis sokinedavau :cry:
O jei matyciau kazka vagiant,tai apie save galvociau paskutineje eileje :roll: Jau du kartus mano pagalba buvo sulaikyti vagys :D
O airene,cia su sunumi jei neapsirinku :wink:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 14:02

Aš prisimenu daug tokių naglų atveju... Mobiliaką buvo ištraukę iš kišenės troleibuse (tokios tvarkingos panelės, fifackos, dvi atseit netyčia kažkaip nepatogiai mane prispaudė, trečia gražiai išėmė - o daikčiukas buvo 100 lt vertės, ne daugiau...)
ar vieną mobilų man šiaip, atėmė beveik - pradėjo kabinėtis, o kol kabinėjos, iš nugaros kitas priėjo... Labai džiaugiausi, kad mobiliaką nukniaukė, o diktofonas ir piniginė liko.

Ir suprask tuos žmonės, ko jie tokiom nesąmonėm užsiima. Gi nepralobsi - vogtą daiktą parduosi pigiau nei jis kainuoja ir žalos neši daugiau nei sau naudos. Nu bet jų toks suvokimas...

Bet kokiu atveju, tie apvogtieji, nors ir nuskriausti, gyvenime šiaip yra kur kas laimingesni negu tie pusžmogia, kurie štai šitokiu būdu "uždarbiauja". Gi menkas malonumas gyvent už įstatymo ribų. Laukia jų kalėjimai, oi laukia...

Vartotojo avataras
Siesta
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 767
Užsiregistravo: 10 Vas 2008, 20:33
Pliusai: 79
Miestas: Vilnius

Standartinė Siesta » 23 Bir 2008, 14:04

Eidamas turguje ar važiuodamas troleibusu taip ir saugokis... nes tyko visokie gudruoliai, kurie kitų sąskaita siekia pralobti...

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 14:05

Tutsi rašė: O jei matyciau kazka vagiant,tai apie save galvociau paskutineje eileje :roll: Jau du kartus mano pagalba buvo sulaikyti vagys :D
Tai bent :!: Labai džiugu, kad tokių žmonių dar yra :!: O pamokyk, Tutsi, ką darei būtent? Aprėkei ar policiją iškvietei tiesiog? Nes šiaip yra vagių, kuriuos užtenka išgąsdinti gal... :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 14:07

maciau,kaip darbuojasi ir graziai negazdinant paskambinau policijai,o kol policija atvaziavo,stebejau,kad nespetu nusiplauti :wink:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 23 Bir 2008, 14:16

:merg2: Aišku, galėjo ir tavi kaimynai pasukt policijai... O dabar štai šlangus vaidina. Nu, kas juos žino, gal tikrai negirdėjo... Tutsi, jeigu sakai, kad vagys net telikų neišnešė ir nelabai susigaudė, kuris daiktas brangus, tai turbūt nėra tokie jau gudrūs ir jeigu visas miestas apskambintas, sučiupsit greitai.

O a dar vieną atvejį prisiminiau - pas mus iš muzkos akademijos iš auditorijos išnešė klavišinį instrumentą baisiai brangų (15 000 kažkur), kuris priklausė berniukui vienam... ir visus priedus išnešė, o būgnai ir pianinas, matyt, netilpo pro langą. Tai visi muzkantai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje akimirksniu buvo informuoti: jau kas norės parduoti, sunkiai tą padarys, tikrai sunkiai... bet iki šiol nerado dar :( Matyt, laiko pas save arba išvežė kur toliau...

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 14:21

to,kad isves is miesto,labiausiai ir bijau :roll:

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Standartinė justuke » 23 Bir 2008, 15:25

Laba diena :wink:
Oooo... :shock: Uzjauciu , Tutsi. Musu tai dviracius vogdavo. Jau puse laiptines dviraciu apsvarinta. Mano tetes ir mano brolio dviraciai taip pat neisimitis. Bet dabar kazkaip nustojo (aciu Dievui, nes mano dviratis naujas).
Taip pat yra apvogę kaimynus, senukus. Dabar signalizaciją įsivedė. Mano tėtis tai sako kad neapsimoka tą signalizaciją įsivest ir ketina vien tą žybsinčią lemputč įsidėt :lol: :lol: Tada vagys galvos, kad yra signalizaciją ir ne taip lįs.

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 23 Bir 2008, 16:23

Na ir stipriai nuskriaude tave ,Tutsi.Anksciau,jei pamatydavai autobuse ar troleibuse vagiant-geriau nusisukt,nes perbraukdavo su britvike,,peiliuku" per akis ar veida.Dabar,aisku policija iskviesti.Mes tai net su masina ,kai vaziuojam,jei pamatom,kad girtas priesais maskatuojas-skambinam policijai-kiek zmoniu jie suvazineja.
O bute vagyste-tai kazkaip man atrodo,turejo informacija tureti,kad nebusi.Juk cia ne i duris paskambint.O isnest reikia gerais maisais.Kur kaimynai?Arba mate ir kazkuo susije,arba is kitu saltiniu zinojo,kad nebusi.Jau geriau kompe niekad nerasyt-,,ate,manes nebus kelias dienas".Visokiu brudu aplink.Labai gaila.
O cia mano sunus mazasis-avatare :D

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 23 Bir 2008, 17:27

as taip ir atspejau :wink:

Užrakinta