Paplepėkim ne į temą II

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 18:59

cukraus isidek :laugh:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 19:01

geriau as ji supilsiu ant sparaginiu pupeliu, kepsiu lydekos kepsnius, tai garnyrui sparaginsiu pakepsiu :D

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 17 Bir 2008, 19:28

verosio rašė: p.s. oh gosh, pagal viska tutsi ir fiorele dabar turetu ir tave uzsipult..ziuresim ar tik cia ant manes vienos vaziuoja :shock:
Prajuokinai :), nes tik išsakiau savo nuomonę. Dabar gal kitaip, bet kai mes stojom, jau vienuoliktoj klasėj buvom tvirtai apsisprendę kur, kokių tam egzų reikia ir tuos dalykus 12 klasėje mokėmės sustiprintai. Užtat taip keistai ir nuskambėjo, kad išsilaiko egzus, o tada žiūri kur čia įstojus. Bet kiekvienas daro kaip nori

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 17 Bir 2008, 19:32

pyp rašė:ipyle maniskis vyno taure, baigia snuki sutraukt nuo rugstumo :evil:

Beje laiskai is forumo ir pas mane neina ir jau nepirmas kartas, musu elektronini pasta aptarnaujanti imone sake, kad cia forumo problemos, tai nezinau.... :roll:
Reikia parašyt skundus Daidai :)
Aš visą diena jų negaunu :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mille
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1925
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 23:06
Pliusai: 52
Miestas: Vilnius

Standartinė Mille » 17 Bir 2008, 19:50

Sveikos,

Gal kas galite man pakvietima i linkomaniją suorganizuot? :?

Kas liečia mokslus, tai mano norai keitėsi metams bėgant. 9 klasėj norėjau būt kirpėja :D 10 klasėj - gydytoja :D 11 klasėj mąsčiau apie farmaciją ar stomatologiją, 12-oj klasėj apsisprendžiau stot į ekonomiką :D Ką ir padariau ir visai nesigailiu, nes patiko mokytis. O dirbau darbą, susijusį su finansais ir farmacija vienu metu :) Taigi, galima sakyti, du norai išsipildė.
O egzus 12 klasėj rinkausi iš tų dalykų, kurie patiko: biologiją ir chemiją. Man stojimui reikėjo lietuvių, anglų ir matematikos, kuriuos ir šiaip privalomai laikiau ;)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 19:55

kai pareis mazylis,paklausiu ar neturi kvietimu :wink: Torento tai tikrai zinau kad turi :D

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 20:01

Lilina rašė:
pyp rašė:ipyle maniskis vyno taure, baigia snuki sutraukt nuo rugstumo :evil:

Beje laiskai is forumo ir pas mane neina ir jau nepirmas kartas, musu elektronini pasta aptarnaujanti imone sake, kad cia forumo problemos, tai nezinau.... :roll:
Reikia parašyt skundus Daidai :)
Aš visą diena jų negaunu :roll:
o cia i asmenini rasyt...nezinau kur ir kaip... ar parasysi uz abi? :)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 20:02

taip,geriausiai rasyti i asmenini :wink:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 20:09

Tutsi rašė:taip,geriausiai rasyti i asmenini :wink:
aciu, dabar tai jau SKUSIUOS :D

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 17 Bir 2008, 20:17

tai skundziames abi ;)
Ainu rasyt i AZ
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mille
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1925
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 23:06
Pliusai: 52
Miestas: Vilnius

Standartinė Mille » 17 Bir 2008, 20:53

Tutsi rašė:kai pareis mazylis,paklausiu ar neturi kvietimu :wink: Torento tai tikrai zinau kad turi :D
Būčiau dėkinga ;) Man tik linkomanijos reiktų.

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 17 Bir 2008, 21:35

Forelle rašė:
verosio rašė: p.s. oh gosh, pagal viska tutsi ir fiorele dabar turetu ir tave uzsipult..ziuresim ar tik cia ant manes vienos vaziuoja :shock:
Prajuokinai :), nes tik išsakiau savo nuomonę. Dabar gal kitaip, bet kai mes stojom, jau vienuoliktoj klasėj buvom tvirtai apsisprendę kur, kokių tam egzų reikia ir tuos dalykus 12 klasėje mokėmės sustiprintai. Užtat taip keistai ir nuskambėjo, kad išsilaiko egzus, o tada žiūri kur čia įstojus. Bet kiekvienas daro kaip nori
man tas irgi keistai skamba, nes pas mus dauguma jau buna issirinke ta studijuos, o tik vienetai po to stoja ten kur papuola, arba kur priima... :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 21:43

Mille rašė:
Tutsi rašė:kai pareis mazylis,paklausiu ar neturi kvietimu :wink: Torento tai tikrai zinau kad turi :D
Būčiau dėkinga ;) Man tik linkomanijos reiktų.
kai tik gris,paklausiu ir parasysiu :!:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 23:12

karocia pacituosiu istrauka is knygos "Valgiu knyga" juokemes vos ne ligi asaru :D

"Padarykite tešlos gumulą ir dėkite jį ant lengvai miltaispabarstytos TEŠLALENTĖS arba stalo. Spaudykite krumpliais,šiek tiek ją išplodami. Tada suimkite už tolimojo tešlos krašto, užlenkite į save ir vėl spaudykite RIEŠAKAULIAIS."

komiksas kazkoks, o ne receptu knyga :D

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 18 Bir 2008, 00:22

Dar apie specialybės rinkimąsi: aš kažkur nuo penkiolikos metų supratau, kad būsiu PIANISTĖ. Tuomet mokiausi muzikalkėje penktoje klasėje, ir mano mokytoja manęs neatkalbėjo ir neskubėjo manęs informuoti, kad didelė virtuozė netapsiu. Ji sakydav vieną: per darbą viskas įmanoma.

Ir ką? Įstojau į konservatoriją, po to - į akademiją, ir ten štai supratau, kad daugiau amžinas grojimas manęs nebeveda į priekį. Tarp dvidešimties virtuozų jaučiau didelį diskomfortą (buvau pripratusi būti tarp geriausių), ir staiga nutariau keisti specialybę į muzikologiją. Ir nė minutei nuo to laiko aš nepasigailėjau, nes pasijaučiau iš tiesų savose rogėse ir tomis rogėmis vis sėkmingai riedu ir matau perspektyvą. Taigi, nors lyg ir buvau apsisprendusi, kažkaip nuosekliai nukeliavau kur reikia. O gal ir dar kas nors keisis - aš neįsivaizduoju.

O šiaip tai, Verosio, neimk į galvą nieko - taigi čia žmogai šiaip tauška, tauška, by tik pritaukšėt (man toks įspūdis susidarė ;) ), čia gi pasirelaksuot susėdame. Kaip mūsų babytės anksčiau vienoj gryčioj susėdusios viena kitą liaupsindavo ar per dantį traukdavo, taip mes virtualiai didelė kompanija susėdusi tauškam niekalus.

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 18 Bir 2008, 00:29

o as galvoju,kas cia yra ,kad tylu forume visa diena,na ,bet ir laiko neturejau,po poliklinikas del popieriu laksciau suprakaitavus.Bet...baigiau!!!!2 metus vel rami su invalidumo pensija.
O del egzu ir stojimo pasakysiu laaabai is patirties dideles-kartais gali mastyt nuo 1klases,o pasimokysi vienerius metus ir pamatysi,kad ne cia tavo vietele.Teks mest,o kitaip gali prarast ne vienus metus.Bet gali buti ir kitaip.Pvz,as nuo 10kl norejau buti daktare ir tikrai buciau puiki gydytoja ,ir baigiau l.gerai,bet...tevai neisleido isvaziuot is Siauliu.Tada istojau i tokia specialybe,kur maziausiai ziniu turejau,kad mokytis idomu butu-muzika.Na, dirbt nenuobodu buvo,o ,kai norejau-uzdedi plokstele ar dar ka sumastai.Truko mokykloj veiklos-tai dir pavaduotoja mokymui pradirbau kartu-na,2etatu.kaip ir skaiciavimai-kompu tai nebuvo.Ir negaila nieko,nes1-liko smagus ir geri prisiminimai,2-studijuodama vyra sutikau(o kitur nebuc jo pagavus),3-igijau ir muzikiniu ziniu ir tt.Reikia tik nenuleist nosies...visur geru pusiu galima izvelgt,net tam invalidume.Vat lekciau i darba po 12 ar 14 valandu,o vyras pas kitas lakstytu,vaikai sau.O dabar vakarais kikenam visi kartu! :D

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 18 Bir 2008, 01:03

Liuks, Airene, puikus pozityvus požiūris :!:
Viskas tik į gerą ir labai įdomi yra patirčių įvairovė gyvenime. Ir blaškytis yra gerai, ir nuosekliai siekti tikslų - gerai; ir žint, ko nori, yra gerai, ir nežinot - taip pat, moteriška intuicija reikiamais keliais nuves :wink:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 18 Bir 2008, 01:48

Bet rimtai,gyvenime labiausiai mane uzknisa nuobodos ir pamokslininkai-tas neidomu,tas blogai,ta ne taip darai...Gyvenk sau ,kaip nori,tik netrukdyk kitiems ir nekisk nosies,jei zmogus nenori.Kai nores-pats paklaus ir patarimo ,ir pasiguosti ateis,ir nelaimes papasakos,ir pasidziaugs.Saviskiai vaikai ir tai-sakyk nesakes,kol patys nesuklysta-darys ,kaip nori.O kaip gali patart ,kur stoti net saviskiui vaikui?Vieni vaikai nori is namu islekt-jiem ir specialybe ne motais,kitiems-tevu norai svarbiausi,dar kitiems-savi tikslai ir dar visokiausiu variantu(isskaiciavimas,darbas pabaigus,draugas(-e)ir tt....) :roll: O juk kartais ta intuicija arba ir atsitiktinumas pati geriausia sprendima pakisa.Planuok neplanaves.Nebesistebiu niekuo.

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 18 Bir 2008, 07:16

registruojuosi :wink:
Labas rytas ir geros dienosPaveikslėlis

Vartotojo avataras
vitele
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4578
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16
Pliusai: 94
Miestas: Šiauliai

Standartinė vitele » 18 Bir 2008, 07:34

Sveikos merginos , na ir pridiskutavot :) Joooo Airene manau , kad teisi , gali noret mokytis kazkur jau nuo pirmos klases , bet jei tai ne tavo vieta tai ir nieko nebus... :) Kuom tik as nenorejau buti , ir zurnaliste , ir anglu kalbos mokytoja , ir muzikos mokytoja ir t.t. Viskas keites su metais , ko tik nelankiau , muzikalke baigiau dvi specialybes , bureliu ivairiausiu begales , lekiau lekiau ir lekiau :) Kur tik prieme . Jau tevai rankeles tryne , kad cia jau visa mokslu daktare auga. Ale , ciongas as buvau visa gyvenima , bernu matyt turejau but , mokiausi gerai , bet lupdavausi mokykloj , kaip pacanas :) Kiek langu mano tevas sudejo mokykloj :laugh: PAskutiniais metais surimtejau , mokslams susikaupiau , jokiu bureliu -pavyzdinga pana buvau-mokslams didiems ruosiausi. ale matyt energijos per daug prisikaupe -
mokykla baigiau , beje mokiausi puikiai . Drebiau viska ir kariuomenen :)
Nu ir man labai gerai . Atpyliau penketa meteliu , turiu granatsvaidininko specialybe :laugh: Ir siaip pasijutau tikrai savo rogese . Buciau pabludus sededama kur nors ir paskaitu klausydama , as geriau po miskus palakstysiu .
O dabar va matyt atejo laikas , kai vaikuciams potraukis atejo , ir nebeliko tos padraikos lakstancios po miskus ir kitus marsiruojancios. Esu mama , svelni rami , maisto kalnus ruosianti , va kai ta karjera pabaigsiu gal dar ko nors uzsimanysiu :) O gal atgal i kariuomene ? :)

Ot prirasiau , geros dienos visoms :geles:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 18 Bir 2008, 08:50

LABAS RYTAS VISOMS,REGISTRUOJUOSI IR AS :D

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 18 Bir 2008, 09:56

Sveikute, kas geresnio ryte?

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 18 Bir 2008, 09:57

Sveikos mergickos! :P

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 18 Bir 2008, 10:06

geras Vitelė :shock: Tokia vyriška specialybė turi :shock: Na, pas mane irgi vyriška :oops: Pažystu dar viena pana kuri į kariuomenę patraukė ;) Tai dabar rudeniop ištekės, ir manau vaikučiu-pabiručiu irgi turės ;)
O vyras tavo, jeigu ne paslaptis, turbūt irgi karininkas? ;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 18 Bir 2008, 10:13

Labas rytas,

Nu Vitele tavo ir specialybė :shock: bet svarbu tinka ir patinka.

Vartotojo avataras
erneka
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2102
Užsiregistravo: 27 Vas 2007, 11:20
Pliusai: 229
Miestas: Šiauliai

Standartinė erneka » 18 Bir 2008, 10:15

Labukas, jungiuosi ir aš su kavyte :) Geros dienelės visoms :wink:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 18 Bir 2008, 10:21

sveikos, as darbe :? Be kavytes :?

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 18 Bir 2008, 10:26

labas atejusioms,o koks darbas be kavytes :shock: :D

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 18 Bir 2008, 10:31

manau kad prastas, mars kavytės gert la major :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 18 Bir 2008, 10:33

aga,greitai.....kolektyvas pasake :D

Užrakinta