paplepėkim ne į temą

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Standartinė sinsan » 06 Kov 2008, 13:08

noriu pakausti, kur man deti recepta, jei turiu tik galutine rezultato nuotrauka, o ne gamybos procesa?

Vartotojo avataras
angeliuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1931
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 18:10
Pliusai: 1
Miestas: Boston

Standartinė angeliuke » 06 Kov 2008, 13:16

sinsan rašė:noriu pakausti, kur man deti recepta, jei turiu tik galutine rezultato nuotrauka, o ne gamybos procesa?
Manau kad prie receptu... :roll:

Vartotojo avataras
vasara
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 463
Užsiregistravo: 25 Spa 2007, 12:29
Pliusai: 7
Miestas: suvalkija

Standartinė vasara » 06 Kov 2008, 13:28

Laba dienelė,nors toiu oru ir nelabai laba,bet vistiek :lol: Kaip suprantu Jacintą problema užgriuvo :cry: .Nenusimink Jacintuk :merg2: jei taip susiklostė vadinasi taip reikia...žinau-sunku susitaikyti su ta mintimi.Jei tau norisi tai ir išsiverk,juk tai nėra kas nors bloga.Žinau išsiskyrimas bus pats sunkiausias dalykas o po to suimk save į rankas ir žinok VISKAS BUS GERAI,kitaip ir būti negali :wink:

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 13:33

sinsan rašė:o gal jos usve nera tokia labai bloga?
bloga nera, bet labai jau prikli, i virtuve neleidzia, ten jos valdos yra, tai ka reiks veikt... neisivaizduoju....

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Standartinė sinsan » 06 Kov 2008, 13:33

angeliuke rašė:
sinsan rašė:noriu pakausti, kur man deti recepta, jei turiu tik galutine rezultato nuotrauka, o ne gamybos procesa?
Manau kad prie receptu... :roll:
dekui uz informacija

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 13:36

vasara rašė:Laba dienelė,nors toiu oru ir nelabai laba,bet vistiek :lol: Kaip suprantu Jacintą problema užgriuvo :cry: .Nenusimink Jacintuk :merg2: jei taip susiklostė vadinasi taip reikia...žinau-sunku susitaikyti su ta mintimi.Jei tau norisi tai ir išsiverk,juk tai nėra kas nors bloga.Žinau išsiskyrimas bus pats sunkiausias dalykas o po to suimk save į rankas ir žinok VISKAS BUS GERAI,kitaip ir būti negali :wink:
Sveika! Zinau, kad taip reikia, bet vis tiek labai skaudu... Kad dar pas mama buciau..., o cia svetimi namai...
O issiverkt negaliu, zmoniu yra ir juk paskui nesedesiu visa apsiverkusi...

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Standartinė sinsan » 06 Kov 2008, 13:36

Jacinta rašė:
sinsan rašė:o gal jos usve nera tokia labai bloga?
bloga nera, bet labai jau prikli, i virtuve neleidzia, ten jos valdos yra, tai ka reiks veikt... neisivaizduoju....
kai ji gamins valgyt tu i jos maista konors pridek :D , kad neskanu jei paciai butu :D

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 13:40

Kad neiseina, ji puse keturiu namo gryzta ir daro valgyt, o as tik sesta parvaziuoju! :roll:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 06 Kov 2008, 13:57

Cia jau sudas. :roll: Su uosviene vienoj virtuvej-tragedija.
Na,mes kiek galesim stengsimes tave palaikyt.Tik nenusimink.Juk vyras pinigiuku parves,ziurek,galesit ir atskirai jau gyvent.Juk del to ir isplaukia,o ne pas undines.del taves,kad tau lengviau,geriau gyvent butu. :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 06 Kov 2008, 13:59

angeliuke rašė:
sinsan rašė:noriu pakausti, kur man deti recepta, jei turiu tik galutine rezultato nuotrauka, o ne gamybos procesa?
Manau kad prie receptu... :roll:
o kazkas panasaus gal yra pas mus :roll:

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:00

Atskirai iseit gyvent neiseis, nes pas uosviene namas didziausias ir mums paliks ji, tai ir kazkaip nesinori dar be reikalo ismest simtus tukstanciu, o taip noretusi atskirai gyvent...

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Standartinė ingrida9 » 06 Kov 2008, 14:02

Aha,jei nusisviecia galimybe buta savo isigyti ar nuomotis,tai dar galima kenteti,o jei ne,tai as neisivaizduoju ka reikia daryti.Vyrui tik ramu,nes mama jo zmona priziures :?

Vartotojo avataras
justuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1524
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 23:06
Pliusai: 56

Standartinė justuke » 06 Kov 2008, 14:03

laba dienele Paveikslėlis kaip sekasi? pas mus tai biausiausiai pusto :!:

Vartotojo avataras
vasara
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 463
Užsiregistravo: 25 Spa 2007, 12:29
Pliusai: 7
Miestas: suvalkija

Standartinė vasara » 06 Kov 2008, 14:05

Nepyk ,bet man smalsu :oops: ta tavo anyta tokia bjauri,kad į virtuvę neleidžia ar toooookia gera,kad marčią užvaduoti nori? :roll:

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:06

Del to, kad priziures dar nieko... :wink: As pati pries eidama ten gyvent pas savaji klausiau, sakiu reiks kur i gimtadieni eit ar siaip kur - ir baubs paskui, valkiojasi visur, namie nesedi :evil: Gerai, kad manasis dar supratingas, jam svrbu pati pasakyt ir eik kur tu nori, pats aiskina, kad neimt i galva ka motina sakys! :roll:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 06 Kov 2008, 14:06

Mes irgi su mama gyvenom.Bet mano tevai kazkaip protingai i tai ziurejo.Is karto padarem atskira iejima visai is kitos puses,atskyre dali,kur mes gyvenam,kur jie .Ir tvarkemes visai atskirai.zodziu padarem name du butus.TTik darza ir kiema kartu tvarkem.Ir labai dziaugiuos.Ir i duris skambindavom,jei ko reikejo.Ir mokescius atskirai mokejom.Tai normalu ,as manau.

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:07

vasara rašė:Nepyk ,bet man smalsu :oops: ta tavo anyta tokia bjauri,kad į virtuvę neleidžia ar toooookia gera,kad marčią užvaduoti nori? :roll:
Ji mano mamai kazkada buvo pasakiusi, kad kol pati gyva ji darys valgyt, nes jai patinka ir tipo ner ka veikt :roll: , jei nemoku, tai ir ner ko listi... :evil:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 06 Kov 2008, 14:09

Cia mano sese vyresne su marcia taip elgias. Baaisus egoizmas. Jei namas didelis-virtuve atskira tau-butina.isirenk.

Vartotojo avataras
vasara
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 463
Užsiregistravo: 25 Spa 2007, 12:29
Pliusai: 7
Miestas: suvalkija

Standartinė vasara » 06 Kov 2008, 14:10

Jacinta rašė:Del to, kad priziures dar nieko... :wink: As pati pries eidama ten gyvent pas savaji klausiau, sakiu reiks kur i gimtadieni eit ar siaip kur - ir baubs paskui, valkiojasi visur, namie nesedi :evil: Gerai, kad manasis dar supratingas, jam svrbu pati pasakyt ir eik kur tu nori, pats aiskina, kad neimt i galva ka motina sakys! :roll:
Na jau dėl tokių dalykų tai tik greičiau statyk tu ją į savo vietą ,juolab ,kad vyras visuškai tavo pusėje.Neleisk užlipti ant galvos nes nukrėsti bus labai sunku.Na ir kas ,kad jos namai,bet gyvenimas tavo :evil: jau žinok net aš susinervinau...na juk negalima šitaip :twisted:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 06 Kov 2008, 14:12

As taip pat mastau.Jei jau kartu gyvenat-tai ir turi tokias pat teises kaip ji.ner cia ko.

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Standartinė ingrida9 » 06 Kov 2008, 14:13

Jacinta,jei namas didelis,tai graziai pasisnekek su uosviene,kad ji neisizeistu ir isirenkit savo virtuvele{kad ir nedidele,kad ir kaip kisene,bet savo.As isvis isirengciau atskira iejima,motyvuodama tuo,kad norim ir jai netrugdyti ir savo teritorija turet.Jacinta,imkis iniciatyvos uzsiimti ir tureti savo pozicijas,nes jei sedesi ir nieko nedarysi,tai nieks savaime ir nepasidarys.Mes pas uosvi parejom gyventi pries septynis metus,tai as ir graziuoju ir piktuoju[visko oi visko buvo]isivedziau savo tvarka.O is pradziu tai jis norejo man netgi darbus uzduoti,kuriuos turiu ta diena padaryt.Taigi Jacinta,veik,daryk,kad tau butu kazkiek jaukiau ir geriau,nes uosviene tikrai nieko nedarys,nes jai ir taip patogu :?

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:19

Matot ten ir taip yra du iejimai, ir dvi virtuves, bet kitoj pusej gyvena babulia(laaaabai serganti), pas ja ten didele virtuve ir trys kambariai, tai ta puse po jos liks mums, tai iki tol turiu kentet dantis sukandus... :evil:
Negalima linket mirties, juo labiau tikrai geras zmogus, bet tikiuos kentesiu neilgai... :?

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 06 Kov 2008, 14:26

Panaši situacija kaip ir pas mus. Didelis tevu namas, bet atskiram bute jame gyvena vyro dedukai. Kviete mus tevai gyvent - nepasirasem. Nuomojames atskirai. O jau kai dedukas paliks, tada ir paliks.
O tu, Jacinta, jureivio žmona. O tų žmonų likimas - nuolat laukti pargrižtančio žvejo :( Užuojata aišku, bet nieko nepakeisi.

Tarp kitko tokiu oru ir man š. Išnarinau netyčia dukros ranką :shock: Tai lekiau pas gydytojus. Traumatologas tik pačiupinėjo, TRAKŠT ir įstatė kauliuką į vietą :shock: O aš jau buvau persigandus kad vaikui ranka nulaužiau :oops:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Kristinuska
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1525
Užsiregistravo: 16 Rgp 2007, 16:51
Pliusai: 7
Miestas: Kaunas

Standartinė Kristinuska » 06 Kov 2008, 14:28

pas mane gal kiek kitokia situacija, vienas namas ir viena virtuve, taciau kai mes cia i kauna atsikraustem, tai tevas tvere kelis metus, o paskui i viska spjove. Atejo pas uosvi gyvent, o tas savo valdzios atiduot nenorejo, viskas pagal dieduka turejo but, ka padarydavo tete, tas vis negerai. tai mane kaip jauniausia uzaugino, ir isejo kitur gyvent. Jei taip rimtai, tai mama mane kaltino kad jis isejo, bet reliai as ant jo visai nepykstu, isejo pas gera moteri, rupinasi ji juo, jis ten jauciasi kaip zmogus, o ne kazkoks gyvulys.

Vartotojo avataras
vasara
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 463
Užsiregistravo: 25 Spa 2007, 12:29
Pliusai: 7
Miestas: suvalkija

Standartinė vasara » 06 Kov 2008, 14:30

o viešpatie Lilina :shock: na ir nutik tu man taip.
Iki merginukės,labai smagu čia su jumis bet jau turiu lėkti į tarnybą :lol: dar pro langą matau,kad mašina kaip kupeta sniego -reikės valyti :twisted:
Sėkmės Jums.
Paskutinį kartą redagavo vasara 06 Kov 2008, 14:31, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
duziki
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5234
Užsiregistravo: 25 Rgs 2007, 19:02
Pliusai: 127
Miestas: crawley

Standartinė duziki » 06 Kov 2008, 14:30

sveikos merginos :P

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 06 Kov 2008, 14:31

Va va, dar karta pasitvirtina, kad gyvenimas su tevais, tiesus kelias į skirybas.
Mano pažystami gyveno su tevais. Ir išsiskre...tiesa ne tarpusavyje , o su tevias ;) Neištvėrė nervai, išejo nuomotis. :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
angeliuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1931
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 18:10
Pliusai: 1
Miestas: Boston

Standartinė angeliuke » 06 Kov 2008, 14:33

vasara rašė:o viešpatie Lilina :shock: na ir nutik tu man taip.
Iki merginukės,labai smagu čia su jumis bet jau turiu lėkti į tarnybą :lol: dar pro langą matau,kad mašina kaip kupeta sniego -reikės valyti :twisted:
Sėkmės Jums.
Pas jus sniegas, o pas mus vanduo visur... Gatves papludusios, pelkes kur pasisuksi... :evil:

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:35

gerai nors, kad uosvis i jura irgi eina, tai uosviene, kadangi anksti keliasi - anksti ir gult eina, tiek tematysiu as ja darbo dienom :lol: . O man vel teks grys tada prie savo senojo iprocio knygas skaityt ir kaip nors tada uzmusiu laika...
dar gerai, kad mama netoli gyvena, tai savaitgaliais jauciu pas ja ir sedesiu...

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 06 Kov 2008, 14:36

angeliuke rašė:Pas jus sniegas, o pas mus vanduo visur... Gatves papludusios, pelkes kur pasisuksi... :evil:
ir vejas nezmoniskas! :evil:

Užrakinta