Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 29 Rgp 2013, 09:42

Laurela, o kodėl gaila? O žmonių negaila, kurie turi ribotą laiką pietų pertraukai ir dėl tokios gali nukentėti darbe. Mano draugė tik savaitę dirba naujam darbe, o vėlavo baisiausiai po pietų pertraukos. Ir kiti žmonės, kuriuos ji aptarnavo, lygiai taip pat nepatenkinti buvo ir vis klausinėjo kada gaus savo užsakymus.
Galų gale, jeigu čia ne tavo sritis, tai nedirbk. Kažkodėl kitos puikiai su darbu susitvarko. Vakar kažkodėl patiekalusper 5 min atnešė, kaip ir kitiem žmonėm :)

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 29 Rgp 2013, 10:22

Labas mergaiciukes!

...nu ale ateina tokia klientka, kaip Aruna ir sugadin mergelkai gyvenima :mrgreen:
Bet tvarka kazkokia turi buti. jei niekas nieko niekada nesakytu... :roll:

Laukiu saules... niekaip neislenda is uz ruko 031

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 29 Rgp 2013, 13:00

Aruna, as juk nepateisinau jos, siaip gaila,kad zmogus be darbo liko, nors kaip ir rasiau anksciau, jeigu nesugeba to gerai atlikti, tada tik tokia iseitis ir yra ...

Labas visom 031
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 29 Rgp 2013, 14:22

Bet jauciat kaip idomiai gaunasi- dabar as turiu lyg ir kalta buti, kad zmogus nesugeba savo darbo dirbti. :mrgreen:
Kazkodel kitose salyse su tokiu abuojumu nesusiduriau, o pas mus viskas galima ir dar turiu gaileti. O va jei zmogu uz tai, kad per tokias veluoja is darbo ismestu, tai kaip tada??? ir dar sugadina nuotaika, ir pietus turi praryti kuo greiciua, kad kuo greiciau iseiti???

Tiesa sakant, nesu as tokia priekabi, bet cia jau buvo virs visko, ypac tas 50 litu nedaduotas. Ir vat taip griztum namo ar darban, pamatytum, kad pinigu nera, kas tada? Kaip irodyti? O cia- gaila. O man siuo atveju visai negaila.

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 29 Rgp 2013, 14:27

Arūna, ir kuom tu čia kalta? viskis čiki piki :) jei merga absoliučiai nesistengia, tai čia jos kaltė. Manau, jei nesiseka, nu gali būt kokie nesusuipratimai, mes nei vienas nesam tobulas....bet tooookie, absoliučiai nepateisinu.

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 30 Rgp 2013, 08:28

oi pamatytumėt kokios nachalkos pas mus Norfoj dirba :mrgreen: pačios vėžlio žingsniu aptarnauja,o jei reikia ką užpildyti tai ragina kad greičiau rašytum ir birbia,jei skubi ir praleidi,o jei kažką pasakai apie prekę tai pareiškia ''jei nepatinka - tai nepirk'' :mrgreen: visą pusvalandį knisiausi ieškodama pradinukei sasiuvinių ir jų nenuskenavo,pačios tingi atgal nešt... ir dar spokso kreivu veidu.
Aš šiandien nuo ryto bloga mergaitė esu :lol: neišvežė šiukšlių praeitą kartą tai ne tik paskundžiau valdžiai,bet dar ryte prie konteinerio pastačiau didelį baltą maišą ir užrašiau markeriu didelėm raidėm ''už tai kad rugpjūčio 2d neišvežėt'' :D jau kelintas kartas taip padaro,o vis randa pasiteisinimą,atseit naujas vairuotojas,saulė matai švietė - nesimatė ir tt, o sąskaitą gaunam mokėti už visus mėn.Tai sakiau kitą kartą jei neišveš,aplink konteinerį ratu apdėliosiu daugiau maišų :mrgreen:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 30 Rgp 2013, 13:25

is tos pacios serijos kaip pas Kristugne Norfoj ...kazkada marijampoles maximoj konditerijos skyriuj renkames tortuka, o pardaveja kad surugus, ziuri kreivai,nu net nesmagu pasidare...mano MB sako kodel jus tokia pikta? :D o ji sako :tu nori,kad uz 800lt as tau dar ir sypsociausi? :mrgreen: , paskui jau kartu nusijuokem :D

matau Aruna, kad nesupranti ka as norejau pasakyti, viskas ok, tiek to ... nekalta tu ...nekalta! :mrgreen:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 30 Rgp 2013, 18:34

Supratau as viska. Tik tu per gera dusioj :D ,todel tau ir kyla salutiniai pagailejimai :D

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 30 Rgp 2013, 19:41

Iškilo man dabar toks klausimas? ar dar laTulipe pas mus užeina?

Vartotojo avataras
ram-une
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:26
Pliusai: 24
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė ram-une » 31 Rgp 2013, 10:32

Labas rytas... su paskutiniąja vasarėlės diena... :(
o gal vasara iš naujo prasidės? mano jazminas taip ,varažija " :D iš naujo pražydęs :D

Paveikslėlis

oi Kristut :D prajuokinai :D įdomu but vairuotojo veido išraišką pamatyt ... bet jei koks surūgėlis pasitaikys-tai nė nešyptels ... :?

Vartotojo avataras
laTulipe
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 12:44
Pliusai: 2

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė laTulipe » 31 Rgp 2013, 13:39

Rugiaveidė rašė:Iškilo man dabar toks klausimas? ar dar laTulipe pas mus užeina?
Užeina užeina :lol: Tik dažniausiai tylomis.

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 31 Rgp 2013, 14:40

laTulipe, na gi vakar net juokiaus, jei tai tikrai teisybė :) einu aš tau asmenine parašysiu :)

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 31 Rgp 2013, 14:55

Arūna rašė:Laurela, o kodėl gaila? O žmonių negaila, kurie turi ribotą laiką pietų pertraukai ir dėl tokios gali nukentėti darbe. Mano draugė tik savaitę dirba naujam darbe, o vėlavo baisiausiai po pietų pertraukos. Ir kiti žmonės, kuriuos ji aptarnavo, lygiai taip pat nepatenkinti buvo ir vis klausinėjo kada gaus savo užsakymus.
Galų gale, jeigu čia ne tavo sritis, tai nedirbk. Kažkodėl kitos puikiai su darbu susitvarko. Vakar kažkodėl patiekalusper 5 min atnešė, kaip ir kitiem žmonėm :)
Aruna aruna... ir kaip tu dabar naktimis miegi? :mrgreen: as cia juokauju,zinoma, puikiai suprantu kaip jautiesi... as pati dabar sedziu tokioj padety, tik kitoj barikadu pusej 024 matau, kad moteriskei jos darbas neidomus, parduoti nieko nesugeba, tik didele supervisor vaidina, pastoviai jauciu, kad bet kada ji gali taip sakant peili i nugara suvaryt....nors ir labai nemalonu, bet ruosiuos ja mest lauk.. mano irgi toks poziuris, jei nesugebi, nenori darbo dirbt, nedirbk visai.... gaila jos, bet yra kaip yra.... nothing personal, just business 024
Paskutinis vasaros savaitgalis, kokie planai 031

Vartotojo avataras
laTulipe
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 12:44
Pliusai: 2

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė laTulipe » 31 Rgp 2013, 16:46

Rugiaveidė rašė:laTulipe, na gi vakar net juokiaus, jei tai tikrai teisybė :) einu aš tau asmenine parašysiu :)
Mažas pasaulis :lol:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 31 Rgp 2013, 17:07

Jo, laTulipe :) jei bus negeras turėsi kam paskūst :lol:

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 31 Rgp 2013, 19:39

a tai kiek suprantu LaTulipe ir Rugiaveidė susigiminiuot žadat ar kaip :mrgreen: Ram-une,nespėjau pamatyt vairuotojo išraiškos,bet ji turėjo būt liūdnesnė dar tada kai aš anskčiau nei vežė pranešiau valdžiai,parašiau labai piktai,kad moku už tai ko neatlieka,o atlyginimus tai vistiek gauna :evil:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 31 Rgp 2013, 19:44

Kristugne, oi ne :lol: nesigiminiuojam dar :lol: tiesiog taip sutapo, kad laTulipe ir mano sūnelis kaip ir kaimynais patapo :)

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 31 Rgp 2013, 20:53

sandruca rašė: *Aruna aruna... ir kaip tu dabar naktimis miegi?
**Paskutinis vasaros savaitgalis, kokie planai 031
*isivaizduoji - ramu ramiausiai :mrgreen:
** siandien toks puikus orelsi, tai saslykiuku pas uosvius sode pasikepem, ant saulutes pasikaitinom- suuper :D

Matai, Rugiaveide, kokia kaimynka :) Is tikruju, tai Lietuva mikroskopine, kiek paziuri, tai vis kazkokiu "giminystes" rysiu gali rast

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 01 Rgs 2013, 07:44

Labas rytukas :)

Ech, jau ruduo...

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 01 Rgs 2013, 11:15

Arūna rašė:
sandruca rašė: Is tikruju, tai Lietuva mikroskopine, kiek paziuri, tai vis kazkokiu "giminystes" rysiu gali rast
bet cia tikrai tiesa , mano tetis anksciau buvo airijoj, tai jo kaimyne mano anytos pussesere buvo irgi atsitiktinai, issiaiskino tik kaip tetis MB varda paminejo,nes pakankamai retas, tai suvede galus iskart :mrgreen: , kitas juokas buvo dar kaip Dubline gyvenom su vienais draugais kartu, tai tos panos drauge MB antros eiles puske,kurios jis niekad nebuvo mates LT ... :mrgreen:

visom gero sekmadienio! isleidau MB pasipramogaut su darbo partneriais (plaukimas kanojom, laipiojimas olomis, dazasvydis ir galiausiais baras vakare) , tai snd bandysiu aplink save apsieiti ir pro namus prasinest :wink:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 01 Rgs 2013, 11:37

Pamiršau pasakyt kur aš šiandien susiruošiau :) nagi į veltinio parodą. Labai šaunią veltiniaują turim Alytuj, tai lėksiu akeles paganyt :)

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 01 Rgs 2013, 14:46

Laurela,as su TB irgi mielai minciau kartu,kai tokia programa nusimato :hubba:
Jaukaus ir silto rudens,mergytes!Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ram-une
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:26
Pliusai: 24
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė ram-une » 01 Rgs 2013, 17:33

Su rudenėliu..su rugsėjo 1-ąja... ;-)

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 01 Rgs 2013, 21:32

sveikos mergytės 031
su RUGSĖJU VISAS 038 038 038
aš va parsivežiau penktadienį saviškį iš Vilniaus, kojos priminti negalima tris mėnesius, guli iškėlęs ir tiek..., dar į wc ir į balkoną nuklibinkščiuoja ir viskas :mrgreen: , o aš baigiu bulves nusikast...ex gyvenimėlis :mrgreen:
Kitą savaitgalį miesto šventė pas mus, tai reiks truputį su teatru pasivaidenti, retro stiliuke :lol:
geros savaitėlės mielosios 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 01 Rgs 2013, 23:31

Nicole, as ir dbr kaip paziurejau foto beveik galiuos,kad nevaziavau :roll: , nusikales juodai bet ispudziu daug, po pelkes braide, pro urvus landziojo, is lanku saude, po miskus lakste, nu zodziu geros dienos buta :mrgreen:

Juuuratem kaip fainai tu su tuo teatriuku draugauji, lauksim foto is miesto sventes...

Rugiaveide, o is taves laukiam foto is parodos :wink:

laukiu kol dumblai visi issiskalbs ir lekiu liulia...


labos kas dar naktinejat :)
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 02 Rgs 2013, 10:53

Labas visoms :)

Nugis aš foto tai nedariau :) kam įdomu, va čia visa informacija https://www.facebook.com/JuperiFelt?fref=ts

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 02 Rgs 2013, 10:56

Labas visoms!
Imu gabaliuka torto jei dar liko 038
Grazios savaites!

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 02 Rgs 2013, 13:28

Tortas toks šventiškas.. o man pirmas rugsėjis, kai jau nebe šventė... nereikia rūpintis tortais, pietumis... išsiviriau viena sau avižinės košės...

Ir vakarop lėksiu darytis magnetinį rezonansą. Labai tikiuos, kad naujienų neatras...

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 02 Rgs 2013, 13:56

Rugiaveide, turi viskas buti gerai. 049

O vaikai uzauga ir tiek - man jau rugsejis jau mokykloj buvo kaip ir nebuves- dukra pati viska pasiruosdavo- kartu juk neini. O studente, tai tuo labiau, jiem ten kazkaip vienodai. :D Dabar gi jau antri metai kai mokslai baigti, tai baigiu uzmirst tokia data :D

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 02 Rgs 2013, 16:05

labas,kam dar aktualus rugsėjis tai sveikinu :D
o šiaip man ruduo toks ne pats džiugiausias mėnuo,nes ateis tamsūs vakarai ir nuotaikos tuoj bus niūresnės :roll:
Torto gražumas tai mmm 038
Rugiaveide,linkiu gerų rezultatų 049 pamenu kai mane kišo į tą kompiuterinį tomografą tai tuo metu aš meldžiausi,prašiau Dievulio kad tik viskas būtų gerai.

Skelbti atsakymą