Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 20 Bal 2012, 23:21

Zinokit nebezinau ka daryti...As esu sutrikusi. Liepe man per 3 dinas issikraudtyti. O B sako nekreipti i jos ta pasakyma demesio. As siaip esu tvarkinga. Netgi isdrysiu pasakyti, kad tvarkingesne uz ja pacia. Bet va vistiek eina tvarkyti musu kambario kai musu nebuna. Taip pat neitinku, nes, sako, kad as kaciuku nemyliu, rezgu intrigas, bandau ja su sunumi issirti.Kad esu veidmaine, kad jai kortos ta rodo(ji buria kortom). Kad mergse, kad mano vyras dar pamatys kokia as esu, nes nemato ir .t.t....... Na, zodziu daug epitetu is jos isgirdau ir nebegalejau kenteti, susiriejom. Vat ir kibom i atlapus taip. Ir tokia situacija jau ilgokai-pries Velykas prasidejo. Ji prisigere ir girta pripaiste visko. O dabar jau kasdien taip.
Atsiprasau, kad uzkroviau cia savo bedas...Kazkam issipasakoti turejau... :roll:

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 20 Bal 2012, 23:35

Sandrut,gerai padarei,kad issikrovei,gal nors kiek palengves,mazut! 049 Kiek as suprantu is savo nemenkos patirties ir amziaus-jums veda du keliai-arba ,kaip rasiau pries tai,drutas bilscius,arba jums reikia gyvent atskirai(nuomuot ar bent jau pagasdint,kad ABU iseisit ir tegu uzsiknisa viena ir daro ka nori! :evil:
Kiek jai metu,Sandrut?Ir ar taí vienintelis jos vaikas? :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 20 Bal 2012, 23:43

B sake, kad ieis kartu su manim, jeigu as eisiu. Tada ji nusijuoke ir sako:,,kur tu eisi...niekur neisi" O jis ir nenori eiti. Ir stengiasi likti kuo nuosaliau. Tik va kai ji pradejo mane talzyti, o as atgal, tada puole skirti. Ir taip du kartus.
Atsakau i klausima:jai 56metai. Taip, mano B jos vienintelis sunus. Vyriausiasis buvo ligonis, gyveno pensionate ir ji jo nelanke.Dabar mires.Taip pat turejo susilaukti dukrytes, bet patyre persileidima. Todel B yra siuo metu jos vienintelis vaikas.

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 20 Bal 2012, 23:47

Viskas aisku!Sandrut,vienintele galimybe jums darniai gyvent-arba issikraustyt arba bent jau sunus LABAI RIMTAI turi pagrasinti,kad paliks mama del savo seimos,jei ji nebaigs teroro!Ji dar(mano matmenim matuojant)jauna,kodel taip nepakantuma issivyscius?Del prarastu vaiku?
Paskutinį kartą redagavo Nicole 20 Bal 2012, 23:51, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 20 Bal 2012, 23:50

Nezinau...Sako, kad noriu ja isskirti su sunumi, kad gyvate esu, kad jai kortos taip ismeta

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 20 Bal 2012, 23:55

Zinai,pasakyciau as jai taip-gyvenk su kortom,jei tau neiseina gyvent su realiu pasauliu!O jei nori gyvent tik su sunum-tai jau iskrypimas didziam laipsny!O gal visgi pamastysi kaip yra tas realus gyvenimas ir leisi savo sunui GYVENTI,o ne salia motineles EGZISTUOTI lyg darzovei!Tokie metodai taikomi tik psichuskese,tad laikas butu atsimerkt! :evil:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mistiqueee
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 03:27
Pliusai: 38
Miestas: Kairas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Mistiqueee » 20 Bal 2012, 23:58

Oi Sandrut laikykis, kiek suprantu, cia jau neitiksi, nei viena neitiks jai, nera tinkamos jos suneliui, tai tik viena iseiti matau kraustytis ir kuo greiciau abiems kuo toliau, tada kitaip viskas bus, nes dabar jinai pilnai isitikinus, kad sunus niekur neis, liks su ja, o tik tu iseitumei..... Kokia nemaloni situacija ne tas zodis.....
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 21 Bal 2012, 00:10

Laimute,nepykit mergiukai,bet jei tai vyras(o turi buti vyras,nes sukure savo seima),gali keliais zodziais ta bordaka nutraukt!O jei jis nori buti be savo nuomones lyg suo ant grandines ir paristas prie budos....mergiukai,geriau skirtis(atsiprasau)! :cry: Daznai tokia santuoka galima labai lengvai isgelbet,bet turit buti dviese,o ne futbolas i vienus vartus!Pasedekit,pavakarokit su B ir raskit ta sprendima!Beje,jei jis butu kategoriskas del savo isitikinimu ir seimos ir tai drasiai pasakytu mamai-ta problema issisprestu per keleta valandu,na gal paros reikalas...bet turi buti nubrezta kryptis,kad taip,mamyt,o ne kitaip! :wink: Neveiklumas sugadins santuoka ir tikrai nepagerins gyvenimo su gimdytoja(cia taikau suneliams) :oops:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 21 Bal 2012, 00:34

Na, as nesakau, kad jis visai nesikisa ir leidzia dviem pliektis. Jis bande ir graziuoju pakalbeti su ja, prie taurs vyno.Ir piktuoju net balsa pakeles. O kai jau visai balsus i dudas pleisdavom susinervina ir sedi tyledamas. As del to ji suprantu, mama ir zmonam, svarbiausios moterys jam.Ir jam del to nera lengva. Bet ji laikosi savo, kad jis nemato mano tikro veido, kad as veidmaine gyvate. Is kazkur istrauke, kad buktais as pries savo tevus ranka keldavau vaikystej.Nu tas tai isvis prajuokino...Nes del manes tevai absoliuciai jokiu problemu neturejo. Buvau geras vaikas ir darzelyje, ir mokykloje mokiausi gana neblogai (8,9vidurkis). Ir nei paauglystej, niekada neturejo problemu. Ir charakteristikos visada geros budavo. Va su vienu broliu tik daugiau problemu buvo.O su manim ne.Tai nesuprantu is kur ji cia tokia nesamone istrauke. Ir dar visokiu panasiu. Sako jai vis iskrenta gyvates korta, o ta gyvate tai as.

Vartotojo avataras
Mistiqueee
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 03:27
Pliusai: 38
Miestas: Kairas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Mistiqueee » 21 Bal 2012, 01:10

vat Nicoliuks teisi, vyras ne vyras jei negali mamos i vieta pastatyt, kad tai jo pasirinkikas ir prasom gerbti ja, o jei ne, tai kraunam daiktus ir einam is cia.. Sitie zodziai butent is sunaus turetu but, tada ir uosvienes poziuris kitas ii marcia butu..... MAnp tai tokia nuomone, kad grazios kalbos tokios nepades, cia reika kad jis grieztai pasakytu ir net imtu krautis daiktus. Zinoma, mama yra mama, bet gyvenimo palydove svarbiau.......
Is kur tas nesamones trauke - is kortu, gi jos viska pasako :D , juokas juokais, bet tikrai yra tokiu, kur aklai kortom tiki, o ne savo galva masto.....
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 21 Bal 2012, 07:51

labas mergaites...
ojojoi kas cia darosi... Sandriuke, tu paklausk savo uosvienes kai pasakys, apie gyvates korta.. ar ji nepamasto, kad ta GYVATE yra ji ir kad nuodija gyvenima ne vienam 075 Negyvenciau nei dienos su tokia uosviene... 8) Jau geriau palapineje :roll:

Vartotojo avataras
Freda
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 07 Rgs 2010, 17:54

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Freda » 21 Bal 2012, 09:36

Sveikos merginos,as turejau tokia beda su uosviene,mano vyras jaunysteje istisai lekdavo i kaima padeti dirbti
budavo 4d.dirba,4d.iseigines tai taip ir sedim kaime,bet gime dukryte ir man atsibodo kad jisai vazineja dar ir man
liepia,tai zinokit kokius tris metus vargau,kol isdrysau pasakyti,(atleiskt negraziai parasysiu) tai gal tu su mama ir
miegoti nori,nes jo gyvenime pirmoje vietoje buvo mama,bet baigesi viskas tuom,kad mums siandien 22metai kaip mes
kartu gyvenam,Sandrute kovok,turi palenkti vyra i savo puse,nedrysk sakyti kad viena iseini,sakyk iseinam visi,nes dabar
jis tavo,tik jis nedrysta mamai priestarauti,tu turi jam padeti,sekmes.

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 21 Bal 2012, 09:58

Labukas visoms 031
Sandrut, nepasiduok ir laikykis 049 ...Paveikslėlis, ot tai anyta-velnio pramanyta...situacija tikrai nepavydetina :roll: . Manau geriausia jums gyventi atskirai nuo jos!!!!, ir 100 metu...tegul ji ten nusišauna... 075
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 21 Bal 2012, 10:59

o aš vargstu irgi su dviem parazitais,tai uošviene,kuri ne ką geresnė nei sandriukės,tik maniškė kaimynė ir landžioja kasdien,apžiūrinėja ir paskui pliotkina kokia aš apsivėlusi ir netvarkinga,aš ir pati žinau,kad tokia esu :mrgreen:

o dar vienas parazitas - mano tėvas,kuris beveik kasdien mamą muša ir ta slepiasi pas mus. :evil:

Tai norėtųsi tiek jam,tiek uošvienei gerai nuduot velnių.Tėvą dar kartais aprėkiu,bet tai nepadeda ir vakar mama pas mus nakvojo,o ant uošvienės neparėksi,nes jai ne visi namie ir net nesiklauso ką aš kalbu,ateina,parėkia ir išeina.Gali atsivilkti,nors ir vidurnaktį,jai dzin...

Sandrut,o ta tavo uošvienė neapkerėjusi tavęs,man tokios burtininkės nelabai patinka,kaip griebčiau jos tas kortas ir arba po pečium pakiščiau arba ją pačią pagal paveikslėlius paburčiau :mrgreen:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 21 Bal 2012, 12:10

Nicole rašė: Ne,Laurut,pirmiausia,tai TAU spresti....as galiu,kad ir siandien idet ka turiu(kaip sakiau-ne viska nupaparacinau,o reikejo!),bet jei paklydelis ras adresa-ar tau bus idomu?Stai kur klausimas?
tai va ir as nzn... bet pastininkas ir siandien pas mane neatejo :? kazkaip man atrodo,kad jau kazkas dziaugias tuo swapu is pasto darbuotoju :twisted:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 21 Bal 2012, 12:44

Labas,merginos 031
Laurut,tai dar palaukiam?PaveikslėlisAs jau visas nervu kamuolys,tiesiog verdu!Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neri
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1727
Užsiregistravo: 10 Lap 2009, 00:08
Pliusai: 1

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Neri » 21 Bal 2012, 14:13

Sandriuke0422 rašė:Zinokit nebezinau ka daryti...As esu sutrikusi. Liepe man per 3 dinas issikraudtyti. O B sako nekreipti i jos ta pasakyma demesio. As siaip esu tvarkinga. Netgi isdrysiu pasakyti, kad tvarkingesne uz ja pacia. Bet va vistiek eina tvarkyti musu kambario kai musu nebuna. Taip pat neitinku, nes, sako, kad as kaciuku nemyliu, rezgu intrigas, bandau ja su sunumi issirti.Kad esu veidmaine, kad jai kortos ta rodo(ji buria kortom). Kad mergse, kad mano vyras dar pamatys kokia as esu, nes nemato ir .t.t....... Na, zodziu daug epitetu is jos isgirdau ir nebegalejau kenteti, susiriejom. Vat ir kibom i atlapus taip. Ir tokia situacija jau ilgokai-pries Velykas prasidejo. Ji prisigere ir girta pripaiste visko. O dabar jau kasdien taip.
Atsiprasau, kad uzkroviau cia savo bedas...Kazkam issipasakoti turejau... :roll:
Sandriuke, kad ir kaip butu gaila rengiamu jaukiu savo namu, bet geriau kaip Tutsi sako palapineje, nei su tokia uosviene po vienu stogu. Matomai bambagysle nenutraukta (kaip as daznai sakau tokiais atvejais). Ji kisesi, kisasi ir toliau kisis i Jusu gyvenima, ir anksciau ar veliau, jei kartu su ja gyvensite jus isskirs.
Jei vyras sutinka iseiti, ieskokit buto ir kuo greiciau tuo geriau. kai pamatys, kad kraustotes, garsiai, kad ir kaimynai girdetu, dar "is dusios pasukaus", girdi kokia atimanti sunu esi ir pan. Tik jau gink dieve nesakykit kur keliates.
O apie save dar isgirsi ir to, ko net negalvojai kad galejo buti..... Bet kaip sakoma sunys loja, karavanas eina..... Is patirties zinau, geriausia uosviene ta, kuri uz 100 km ir kuria du ar tris kartus metuose matai :lol: Bet tai gink dieve, ne apie visas :P
Ir dar, ji taip elgdamasi, nepagalvoja, kad ne jaunyn eina, ateis diena, kai reikes, kad butu salia artimas: katinai vandens nepaduos..... Bet yra kaip yra. Stiprybes Tau ir kantrybes, kol issispres visos tos nesamones. Ir dar patariu: nekisk prie jos ranku, o tai dar pamatys koki ibrezima ir nuleks ekspertizes darytis.....
Paskutinį kartą redagavo Neri 21 Bal 2012, 14:59, redaguota 1 kartą(us).
Kai manęs pasaulyje yra mažiau, tai daugiau pasaulio atsiranda manyje...''

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 21 Bal 2012, 14:18

Nicole rašė:Labas,merginos 031
Laurut,tai dar palaukiam?PaveikslėlisAs jau visas nervu kamuolys,tiesiog verdu!Paveikslėlis
tu pasiteirauk dar savo paste, pas mane tai net netikrina jeigu neregistruotas siuntinys... jeigu pas tave negrizes tai man atrodo jau galim pamirst...bet galvoju jeigu butu grizes tai tau butu atgrazine i namus...nu nezinau net ... 030
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 21 Bal 2012, 20:40

del siuntiniu- paste sake, kad ES siuntinukas gali keliauti iki 14 dienu. Gal dar pasirodys :roll:
O vat del uosvienes sutinku su Laimute... geriausia ta uosviene, kuri uz 100 km. ir matai kada ne kada :lol: :lol: KAIP AS PVZ. :lol: As su savo uosviene maximum savaite istempciau.. bet ne del to, kad ji man ka sakytu ar kistusi... priesingai... negaliu pakesti jos abejingumo mums... Jai dzin, kaip mes gyvenam, is ko ir t.t. Svarbu atvaziuokit ir jai laukus apdirbkit.... NEKENCIU 075
Pasirodo ir taip ir taip yra blogai :roll:

Vartotojo avataras
gutiss
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 14:28
Pliusai: 76

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė gutiss » 21 Bal 2012, 22:33

Labai skaudzia tema mergaites palietet,ne del to,kad man ji tiktu,kaip tik atvirksciai..........Skaitau ir bijau,kad gal marti apie mane taip sneka.......................Mes kartu su sunaus seima gyvenom seserius metus..........Jie antrame aukste............Kaip man atrodo,nei karto tarp musu nebuvo jokio konflikto.Bet po seseriu metu,sunus pats panoro iseiti ir nuomotis buta,atsieit,jis pats nori moket uz buta,patarnavimus,ir jaustis,kad seima islaiko jis..........Marti verke,nenorejo iseiti,bet ..........issikrauste visi.Manau,prisimena mergaites is praejusio forumo,kaip martike mane stebina visokiom staigmenelem.........Tai per sunaus gimtadieni per agenta atsiuncia man puokste geliu,tai tik siaip sau atvaziuoja ,atveza gera kosmetikos rinkini,tai tik siaip sau atvaziuoja ir pasisiulo padaryti manikiura,pedikiura........tai tik siaip sau ,atvaziuoja, o kai ja islydziu,terasoj randu patiesta jos nupirkta staltiese staliuka su trim vardinem vyno taurem - man,jai ir mano dukrai (cia praejusia vasara).........Ir tokiu smulkmeneliu,staigmeneliu laaaaaaaabai daug.............Nezinau.........O dar......Kai sunus is musu isejo,i jo vieta antram aukste parsivezem uosvienike..............Gyvenam kartu jau 5 metus..........Ir vel nezinau,ar jai gerai,bet mums gerai...........Siuo metu sunus jau baigia isirengineti savo nediduka namuka ,anukai savaitgaliais nepasidalina ,kurie gyvens pas mociute..........Gyvenimas eina i prieki be dideliu stresu............Ikeliu nuotraukele,kurioj matosi martikes staigmenele man.......Daugiau optimizmo,mergaites,............O Sandriukei,tikrai patarciau gyventi be uosvienes......... 049 049
Prikabinti failai
008_resize.JPG
008_resize.JPG (94.17 KiB) Peržiūrėta 3981 karus(ų)
TIK TIKRAS DRAUGAS SUPRANTA APIE KA TU TYLI

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 21 Bal 2012, 23:14

O viešpatėliau, Sandriukai. Bet kaip be jokio proto žmonės. Juk kartu gyvena. Nors, kad be proto, tai jau ir anksčiau matėsi.
Šiaip tai ne veltui sako, kad geriausia gyventi atskirai.
O kaip tavo tėvai? Atsimenu mano padružkę labai mėgo strointi anyta, nors kartu jie ir negyveno. Bet ji nors nebloga moteriškė, bet mėgėja pareguliuot kaip gyventi. Na, o draugė ir pasisakė mamai, kad užknisa. O mama, tai man patiko. Šmaukšt atvažiavo į Vilnių, nudrožė pas anytą ir pasakė, kad , kad ir kaip būtų, bet savo vaiko neleis įžeidinėti. Jeigu nori, savo sūnų lai auklėja, o marti yra jai ne vaikas iš viso nėra ko kištis į jaunų gyvenimą. kad ir kaip būtų keista, bet paveikė.

O jei rimtai, tai tokioj situacijoj manau, nieko čia nepagąsdinsi, kad išsikraustai. Tiesiog yra toks kvailas liguistas moterų prisirišimas prie savo sūnų, ypač kai lieka vienos ir dar kitų vaikų nėra.Tada nors ir auksinė marti būtų, bet vis vien neįtiks. O tie prasimanymai, tai bus, čia tiesiog fantazija labai gerai veikia, kai lieka viena ir visur ieško blogosios viliotojos sūnaus iš mamos blogųjų darbelių. Pats blogiausias darbas, tai kad sūnų nuviliojai. O toliau, kad vieta kūrybai.

Labai sunku tokioj situacijoj, bet jokiu būdu nesivelk į jokias peštynes. JOKIU BŪDU- nesižemink iki jos lygio. Galima tik patarti likti abejingai, bet žmogus yra gyvas ir negali į tokius dalykus nereaguoti.
Geriausia, tai kaip tik mandagiai į tokius akibrokštus reaguoti, su šypsena, bet čia jau sunkios gyvenimo pamokos to išmoko - sunku jaunam žmogui, bet pradėti bandyti tai galima.
Pvz, kaip ir Nikole rašė, meti indus, atsisuki su šypsena ir klausi- ar gerai išploviau? :mrgreen:
O šiaip tai kuo greičiau ir kuo toliau iš tų namų

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 22 Bal 2012, 00:16

Skaitau jusu pasisakymus ir taip stengiuosi ismokti kazko, nes jus gal siek tiek vyresnes, daugiau zinot ir ismanot negu as, dar jauna. Nezinau kaip viskas bus...Esu labai sutrikusi. Siandien ziurejau nuomos skelbimu, B pasake, kad ne nebandyciau kraustytis, to dar betruko, kad atskirai gyventumem, bet pats nenori issikraustyti.Sako gyvensim kaip gyvene. bet matau, kad tikrai bebebus taip, kaip gyvenom. Per daug slyksciu zodziu jau issakyta ir taip, as jai pagarbos po to jau nebejauciu. Nesiveliau i konfliktus 3 metus, kol cia gyvnam. Dabar rodos ta kantrybes taure taip isseko, kad reziau jai viska i akis, ka galvoju, del ko ji taip apie mane pasake. Pasirodo del to, kad kortos taip rodo...Gal kvailai pasielgiau, gal ne...Nebesuprantu...Dabar jau visiskai nebesuvokiu kaip pasielgti teisinga, o kaip ne. Nieko nebezinau. Bijau priimti blogus sprendimus. Noriu issikraustyti, B sako palaukti. Sakau geriau dabar jau tikrai nebebus. Nebent situacija tik dar labiau paastres. Bet jau bijau ir pagalvoti kaip dar begali paastreti.
Mano tevai zino. Mama man skambino, is balso atspejo iskart, kad kazkas man yra. Tai ir pasipasakojau...Ir mano tetis B skambino, kazka sake kalbejo vyriskai kame cia problemos, is kur jos cia. Bet b nepasakoja man ka kalbejo.
Tai vat tokia ir situacija... :?

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 22 Bal 2012, 00:43

Skaitau ir sirdi gelia...Turiu nemazai patirties su uosvienem,bet taip blogai tikrai nebuvo :roll: Tiksliau tik su viena buvo siek tiek problemu,bet nieko baisaus :mrgreen: Ka daryciau tavo vietoj?Visu pirma reiketu joje buti,nes daug niuansu nezinau...Berods jau visa tai matei pradzioj,tik kol nebuvai teiseta zmona-prakentejai,o dabar jau nebenori taikytis...suprantu tave :cry: Nezinau ir to kiek jus asmeninio ploto turit,bet patarciau(sunku ilyst i tavo kaili,bet pabandysiu)-jei MB nenori kraustytis,tegu ideda spynas i jusu asmeniniu kambariu duris,tegu pabando moteriske suprasti,kad kazkur yra jos karaliavimo ribos!Kas liecia ja,kaip asmeny-tiesiog absoliuciai ignoruociau,isskyrus tuos atvejus,jei butu surista su jos sveikata-gydytojas,greitoji ir pan.O ignoruoti isties nera sudetinga,tik truputi pratybu reikia-kai kazkas nervina,tiesiog "atsijungi" nuo sio momento ir mintim nuklysti i....kuryba,muzika,recepta,tevelius,jura ir t.t.ar tiesiog dainuoji...taip taip,tai padeda!Sekmes,mergiuk,tau bet kuriuo atveju! 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 22 Bal 2012, 00:56

Guciuk,radai ka palygint! :lol: Tokios uosvienes ir as norec! 049 Apsieiciau ir be sunaus,bile salia! :P
Laurut,kitos savaites pradzioj vaziuosiu i pasteli,jau vel reikalas pribrendo ir paklausiu :cry: Beda ta,kad mano pastelis gerimu parduotuvej,tai tos pardavejos laksto nuo pasto kasos prie gerimu,nenuostabu,kad ir klaidu privelti gali...Kai siunciau tau ir kitus siuntinukus ta diena,man kasininke sako,kad guli laiskas tau nuo vakar,kazkoks neaiskus,kaip numestas be jokio kvito is isnesiotoju...o as tai buvau namie ir niekas man nieko nebuvo atneses :roll: Siandien buvau sodeli,girdejau,kad pasto auto sustojo prie namu,bet neskambino...nueinu patikrint dezute,o ant pasto dezutes virsaus uzdetas paketas su lipdukais "pirmenybine" :shock: Pamenu Marburge pas teveli negaudavau laisku,kol neuzlipdem etiketes su mano vardu,o cia.....bim bam...kaimas :mrgreen:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 22 Bal 2012, 09:56

labas rytas mergaites 031

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 22 Bal 2012, 10:24

labas kol viską paskaičiau tai ir pamiršau,kad pasisveikinti reikia :lol: pas mus lyja,taip kad tupėsim namie 024

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 22 Bal 2012, 12:51

Labukas 031 , o mes vakar Tevuko 65 atsventem :lol: :lol: :lol:
Grazaus sekmadienio mergytes :P
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Freda
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 07 Rgs 2010, 17:54

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Freda » 22 Bal 2012, 13:14

Labas damos,oas ne koks,ir vel namie sedeti.

Vartotojo avataras
Freda
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 07 Rgs 2010, 17:54

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Freda » 22 Bal 2012, 17:47

siandien ir as pikta,buvau turguje reikejo 0,5kg.trasos zolei,nes vakar pirkau 1kg.ir biski pritrukau,tai puse
nepardave,nors kaina nedidele 6lt.,bet man taip pyktis paeme kur tas posakis dingo,klientas visada teisus,tai
ir nepirkau visai.

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 22 Bal 2012, 17:49

Laba dienele... aš ekskursija didele apturėjau, kelis giminaičius aplankiau, pati pasirodžiau su savo išsipūtusiu pilvuzų...Tik niekaip negalėjau su savo mama susitikti- nes nenorėjau... :cry:

Sandrut, aš gal kaip tokioj būsenoj, viską perskaičius per jautriai reaguoju, kad ir ne sava problema, bet čia ne gyvenimas. Tokiu atveju skaitydama galvoju ne apie anyta, ir tavo vyrą, bet apie tave pačia. Kad šiuo metu ir ramios vietos neturi.Tavo vyras,kiek supratau, irgi savanaudiškumo turi, jei neatsižvelgia į tai, kad tau blogai, kad tiek taikytis turi. Kad ir kokia jo mama būtų, jis pasirinko su tavimi visą gyvenimą gyventi, o ne su mama, kaip atrodo, vos ne antra žmona pašonėje...Galvok šiuo metu apie save, jei vyras prie tavęs nesitaiko ir nesirūpina, koks jis vyras, kad savo žmonos tokiu metu negali apginti nuo pačios savo mamos. Ne visiems lemta sutarti su anytom. O kai pagalvoju, jei susilauktumėt vaikelio, problemų dar didesnių iškiltų... Tavo vietoje, aš jau po pirmo stipraus ginčo būčiau palikus tuos namus, kad ir viena, be vyro. Tada suprasčiau ar tikrai vyras myli... 049 049

Skelbti atsakymą