Puslapis 11

Patalynė

Parašytas: 14 Rgp 2008, 21:56
Lilina
Nežinojau kur čia temą skelbti, nes čia ne virtuvinis klausimas , o miegamasis :oops: Bet prie stalo kalbama apie viską.
Noriu atnaujinti savo miegojimo komplektus. Nusipirkti naujų pagalvių ir kaldrų. Paprastų sintetinių iš Maximos nenoriu. Gal kas gali parekomenduoti arba pasigirti ant ko miegat?
Klausau reklamą, tai buktai DORMEO gaminiai visai žavi. Bet girdėjau atsiliepimus, kad po kažkiek laiko jie sukietėja.
Šiandien buvau parduotuvėje "viskas iš vilnos". tai irgi patinka vilnonės kaldros ir pagalvės.
Mano mamai jos sesuo atvėžė kaldrą ir pagalvė iš kažkokios medžiagos cholofaiberis...bet pažiūrėjau, man elementarų sinteponą priminė....nors tipo ten unikalus natūralus audinys....Žodžiu, nežinau ką rinktis.
Ką jus turit?

Parašytas: 14 Rgp 2008, 22:01
Forelle
Mes miegam su vilnonėm antklodėm ir pagalvėm. Maąjai irgi mažą apklotėlį nupirkę iš vilnos, tai labai patenkinti. Beje, mano patalynei jau 10 metų (aišku, skalbta jau kelis krtus), bet labai geros būklės. Ir didžiausias pliusas - vyras nesnargliuoja, nes turi alergiją erkutėms

Parašytas: 14 Rgp 2008, 23:44
Lilina
Na aš irgi šiandien apžiūrėjau vilnonius, tai mana labai patiko.... :roll:
O erkutės įtariu tik pagalvėse vištu pukais prikimštuose veisiasi.

Re: Patalynė

Parašytas: 13 Lap 2008, 23:47
Lilina
Žiūrėkit kokias pagalvės mano mama rado. Grasinasi man vieną nupirkti. Gal kas girdėjot apie tokias pagalvės Asonija
http://www.angelion.ru/aso/effect_aso.htm
Tipo gydo nuo įvairiausiu ligu, gerina miegą, atmintį, kraujotaką. Turi kažkokia skystą konsistenciją ir priima kūno formą. kiek čia paskaičiau, jausmas būtų panašus, jeigu atsigultum galvą ant smėlio ir jis priima tavo kūno formą ir darosi labai patogu gulėti. dar čia sako, kad lygina raukšlės. Žymiai greičiau sveikstama nuo bet ko, nuima stresą ir dar aibė visokiu privalumu. Ką jus manot apie tokius dalykus? Bet ir kaina aišku kosminė, sviruoja tarp 400-530 Lt
Aš tai kažkaip skeptiškai vertinu tokius visagydančius gamtos stebuklus. :roll:

Re: Patalynė

Parašytas: 14 Lap 2008, 09:52
vitele
na , man tie visagydantys stebuklai irgi abejoniu kelia :) Mes irgi esam apsiginklave vilnone patalyne , mergiotes turi pilnus komplektus ir kaldras pagalves ir tokius ale ciuzinukus , mes kol kas tik kaldra , na , bet esam patenkinti :)

Re: Patalynė

Parašytas: 14 Lap 2008, 11:01
janrri

Re: Patalynė

Parašytas: 14 Lap 2008, 11:39
Lilina
kai pirksiu naują patalynę, reikės pavartyt tą Mėrkio produkciją.

Aš neseniai parduotuvėje "viskas iš vilnos" nusipirkau lateksinės pagalvės :) tai nei nugaros skausmo, nei sprando (tie tai nuolat pas mane retkarčiais paskausta)
O iš patalynės anksčiau seilės varvinau dėl Alytaus tekstilės produkcijos, bet taip ir nespėjau sugriebt...bankrutavo :(


O tą baisiai brangią viską gydančią pagalvė liepsiu mamai ne pirkti (nes čia ir manės dasidėt prašo), lai gimtadieniu gėriau man knygą padovanja :P

Re: Patalynė

Parašytas: 17 Kov 2009, 23:48
zivicib
Merkio fantastine patalyne - pries 4 metus gavome dovanu vestuvems, tai vasara nekarsta, o ziema labai silta, lengva, praktiska, grazi, laaabai esame patenkinti. gaila, kad vaikuciams mazu dydziu nesiuva jie.

Re: Patalynė

Parašytas: 11 Bal 2016, 11:06
valgytojas
Labai spalvinga Dormeo vaikiška patalynė iš Maximos. Gal kažkam jau teko gyvai išbandyti?

Re: Patalynė

Parašytas: 14 Bal 2016, 23:02
daida
Neteko...Retai ten būnu, tai gerai, kad čia užėjau, tai pamačiau ko maksimoj yra :) :lol: