[quote="Forelle"][quote="Tutsi"]ir smailai negrazus ir as anglu kalbos nei bum bum :evil:[/quote]
O kur ta anglų kalba? Pas mane lietuviškai viskas[/quote] na yra apacioj angliskai parasyta post reply, dar kazkas, bet gali buti kad pas visus skirtingai matosi, nes pvz pas mane ner veiduku siose diskusijose.
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18 Pranešimai: 1173 Miestas: Vilnius
Na va, startavome su nauja versija Turėsime daugiau galimybių. Viena svarbiausia iš jų - neribotas subforumų skaičius. Pliusai niekur nedings. Jie bus taip pat perkelti į naują forumą. Senoje versijoje jie buvo programuojami papildomai, tad automatiškai nepersikėlė. Labiausiai jaudinausi dėl gimtadienių ir paveiksliukų. Laikui bėgant, mygtukų užrašai taip pat taps lietuviški. O tas blankumas - dabar tai madinga
Užsiregistravo: 20 Bal 2007, 15:16 Pranešimai: 4585 Miestas: Šiauliai Pliusai: 94
o jeiiii net akis issoko , kai iejau , dar prasikrapsciau , ale tikrai pasikeite .Smailiku nerandu , na gal dar atrasiu , o siaip , gal ir nieko , priprast reikia ;)
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite prikabinti failų šiame forume