Badavimas

Ar laikotės, ar kada nors laikėtės dietų ir ką apie jas manote?

Moderatorius: Lilina

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 29 Lie 2007, 20:49

Aš visada buvau apysmulkė, o kadangi ūgis 158, visada bijojau antsvorio. Jis ir atsirado, Numečiau, pradėjau normaliai vakgyt - vėl tas pats. :evil: Taigi - pradėjau laikytis pastovios dietos, tik savo pačios susikurtos :lol:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 29 Lie 2007, 21:00

tai kur tu buvai,kai ugi dalino :roll:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 29 Lie 2007, 21:09

tutsi rašė:tai kur tu buvai,kai ugi dalino :roll:
Taigi gerklę ploninau :lol:

O dėl ūgio aš niekad nepergyvenau, net paauglystėje. :lol: Man antsvoris baisu, o ūgis Paveikslėlis visi darbai ant žemės, mažiau lankstytis reikia. :wink: O vyras mano 186, tai ir aš šalia gerai matrausi, net kai tyliuPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 30 Lie 2007, 10:05

supratau :wink: Radau tokia dieta zurnale,gal kam pravers :wink:

Grožio dieta


Huberto dieta

Apskaičiuota vienam mėnesiui. Griežtai laikantis šios dietos galima sulieknėti 5 kilogramais.
Pusryčiai: arbata su sacharinu, 50 g rūginės duonos, 20 g pieno.

Antrieji pusryčiai: tarkuotas obuolys be cukraus.

Pietūs: 200 g mėsos (nekeptos), 200 g keptų arba troškintų daržovių, 80 g tarkuoto obuolio su džiūvėsėliais.

Pavakariai: arbata su sacharinu ir neriebiu pienu. Vakarienė: 100 g keptos mėsos, 100 g virtų daržovių, 2 džiūvėsėliai.

Vėlyva vakarienė: 2 tarkuoti obuoliai.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 30 Lie 2007, 11:23

Kaip pagalvoji, labai jau apmažinti maisto kiekiai šitoj dietoj, manau po kokios savaitės jaustumeisi nusikalusi, taip besimaitinant. Ir į obuolius ir pažiūrėt nebegalėtum. :twisted:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 30 Lie 2007, 13:40

Nesikabinėju, bet ėdomu, kodėl tarkuoti obuoliai :roll: Gal greičiau susivirškina :twisted:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 30 Lie 2007, 13:41

ne tai,kad greiciau,bet turbut lengviau :roll:

Vartotojo avataras
Kristinuska
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1525
Užsiregistravo: 16 Rgp 2007, 16:51
Pliusai: 7
Miestas: Kaunas

Standartinė Kristinuska » 16 Sau 2008, 16:16

arba jau nebeturint jegu tik nuryt reiktu ir viskas :roll:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 29 Vas 2008, 20:39

Atsargiai! Badavimas gali priauginti daugiau kilogramų

Dauguma norinčių kovoti su antsvoriu pradeda badauti ir tokiu būdu tikisi kuo greičiau numesti svorio. Tačiau būkite budrūs – badavimas gali jums padėti priaugti svorio.
Dažnai norėdamos tapti lieknėsnėmis moterys ryžtasi badauti: tai daro namuose arba brangiose klinikose valydamos organizmą. Tačiau po staigaus svorio netekimo, jis labai greitai atsistato ir grįžta su kaupu.

Hormonas leptinas – kas tai?
Hormonas leptinas buvo atrastas 1995 metais, kuris atsakė į daugelį panašių klausimų, išvardintų aukščiau. Šis hormonas, išskiriamas riebalų ląstelių, veikia pogumbrio alkio ir pasisotinimo funkcijas.
Leptino koncentracija kraujo plazmoje atitinka organizmo riebalų atsargas. Didėjant riebalų atsargoms, leptino pagaminama daugiau, ir atvirkščiai, riebalų atsargoms mažėjant, leptino pagaminama mažiau. Kai kraujyje leptino daugėja, mažėja apetitas ir kūno riebalų atsargos. Taigi kuo mažiau leptino, tuo daugiau vartojame maisto. Badaujant leptino kiekis žymiai sumažėja, dėl to baigus badauti kyla noras prisikimšti iki valios.
Beje, moterų organizme leptino daugiau nei vyrų, o tai susiję su skirtingu riebalų kiekiu organizme. Manoma, kad kai kurie nutukę žmonės tiesiog nejaučia leptino poveikio sotumo jausmui.

Ar įmanoma nugalėti save?

Alkio jausmą rekomenduojama iškęsti. Tai pataria tiek ir griežtos dietos, tiek ir svorio mažinimo metodikos. Deja, šiuo atveju žmogaus bevališkumas ir nedisciplinuotumas nesilaikant specialistų instrukcijų yra nediskutuojamas. Apetitas padidėja dėl fiziologinių priežasčių ir valios pastangomis jam priešintis praktiškai neįmanoma. Todėl ryždamiesi badauti, nepamirškite, kad rizikuojate priaugti papildomo svorio.

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 29 Vas 2008, 20:41

Badavimas: pliusai ir minusai
Badavimas įvairiose tautose ir kultūrose propaguotas nuo seno, juo siekta pačių įvairiausių tikslu, pradedant religiniais sumetimais ir baigiant ligų gydymu. Gydomajam badavimui priskiriamos kone stebuklingos savybės, esą badaujant organizmas išsivalo nuo šlakų ir toksinų, apvaloma dvasia, galiausiai atsikratoma vieno kito papildomo kilogramo. Viliojančio sperspektyvos, tiesa?
Ar tikrai badavimas – tai gydomoji terapija? O gal tik nuosavo kūno apgaudinėjimas? Kas iš tikrųjų vyksta su organizmu ir kokie pavojai slypi už gydomojo badavimo apžavų?

Visų pirma – kas yra badavimas?
Atsisakius maisto apsivalo kūnas ir siena. Kartais badavimas naudojamas kaip tam tikrų ligų gydymo būdas – tada jis gali trukti ne keletą dienų, o keletą savaičių.
Vis daugiau žmonių, ypač moterų, būtent rudenį nusprendžia badauti. Paprastai tai aiškinama fenomenu, kad žmogus kartu su gamta turėtų surasti vidinę pusiausvyrą ir leisti savo kūnui pailsėti, kad vėliau galėtų atgimti iš naujo.
Pasiryžus gydomajam badavimui itin svarbu emocinis nusiteikimas ir pasirengimas. Blogai, jei save tiesiog priversite pasikankinti keletą dienų be mėgstamų skanėstų. Ir visai kas kita, jei badavimui nusiteiksite pozityviai, priimsite jį kaip galimybę atsipalaiduoti, pailsėti, apsivalyti. Tokiu atveju smegenys neduos organizmui pavojaus signalo, taigi šis neims skirti padidinto kiekio streso hormonų, o kankinantis alkio jausmas neužpuls pilna jėga.
Maždaug trečią badavimo dieną ima aktyviau gamintis hormonas serotoninas, o kartu su juo pajuntamas ir vidinis pasitenkinimas, harmonija. Badaujant ypač paaštrėja uoslė ir rega, daugelis pajunta jėgų antplūdį.
Tiesą sakant, būtent jėgų antplūdis po badavimo iš pirmo žvilgsnio atrodo tiesiog absurdas. Tačiau šis fenomenas nesunkiai paaiškinamas. Mūsų organizmas itin daug energijos skiria maistui virškinti. Badaujant ši energija lieka nepanaudota, taigi organizmas pats ją nukreipia ten, kur labiausiai reikia – tam tikrų ligų įveikimui arba tiesiog įvairių procesų savireguliacijai.
Šį principą stengiamasi išnaudoti jau ne vieną tūkstantmetį, badavimas propaguojamas net ir seniausioje medicinos tradicijoje – ajurvedoje.
Tiesa, nepaisant to, kad badaujant išties ženkliai krinta svoris, šio proceso jokiu būdu negalima traktuoti kaip greitos dietos.

Badavimo formos
Visiškas bet kokios formos valgio atsisakymas. Kasdienis racionas – tik 2-3 litrai kalorijų neturinčių skysčių (vandens, žolelių arbatos). Toks badavimas paprastai turi daugiausiai neigiamų pasekmių organizmui.
Kiek saugesnis ir nuosaikesnis badavimo būdas – kai kasdien leidžiama suvartoti ne daugiau kaip 500 kcal iš skysto maisto: baltymų (pvz. kefyro ar sojų pieno), vitaminų ir mineralų (daržovių sultinio, daržovių ir vaisių sulčių), riebalų rūgščių (šalto spaudimo aliejų).
Ši badavimo forma yra lengvesnė ir ne tokia kenksminga organizmui. Į badavimo programą įeina pasirengimas (1-2 dienas iki badavimo pradžios paros kalorijų norma sumažinama iki 1000 kcal., vartojami tik augalinės kilmės produktai) bei grįžimas prie įprasto mitybos režimo (2-3 dienos po badavimo).
Dar labai svarbu prieš badavimo kursą pasirengti psichologiškai, visą organizmą nuteikti pozityviai, atsisakyti tabako, alkoholio, kavos.
Pirmą badavimo dieną rekomenduojama atlikti žarnyno valymą glauberio druska. Tirpalo koncentracija apskaičiuojama taip: normaliam kūno svoriui – 20 g glauberio druskos ištirpinama 0,5 l vandens. Jei yra šiek tiek viršsvorio – tame pačiame kiekyje vandens ištirpinama 30 g druskos. Jei nutukimas didelis – tirpinama 40 g druskos 0,75 l vandens. Šiltas tirpalas geriamas ryte, dar nieko nevalgius. Kad skonis būtų malonesnis, galima įlašinti citrinos sulčių.
Pirmąsias 3 badavimo dienas gali pablogėti savijauta: gali skaudėti galvą, paaštrėja migrena, krinta kraujospūdis, gali sutrikti regėjimas, užpulti nemiga, pasireikšti traukuliai. Dažniausiai šie simptomai greitai praeina, juos pakeičia lengvumas, energijos antplūdis, padidėjęs darbingumas.
Rekomenduojama badavimo kurso trukmė – 7 dienos. Tačiau po to prie įprastos mitybos reikėtų grįžti pamažu.
Badauti nerekomenduojama žiemą – tada ypač padidėja tikimybė susirgti infekcinėmis ligomis ar pasigauti virusą.

Kokie argumentai „prieš“?

Pirmąsias 3 badavimo dienas organizmas persitvarko naujam režimui ir pradeda naudoti vidinius energijos resursus – baltymus ir riebalus. Pirmiausia imamasi baltymų iš raumeninio audinio, ir tik vėliau ateina eilė riebalam. Būtent šį badavimo reiškinį daugelis ir laiko vienu negatyviausių.
Badavimo priešininkai tvirtina, kad visiškas maisto atsisakymas ne stiprina, o atvirkščiai – silpnina organizmą ir daro jį labiau pažeidžiamą. Greitas raumenų masės netekimas gali pažeisti širdies raumenį, kas itin pavojinga žmonėms, turintiems polinkį į širdies ligas.
Tuo tarpu badavimo šalininkai jiems atkerta, kad raumenų masė greitai atsistato baigus badauti ir grįžus prie normalaus mitybos ir aktyvumo režimo.
Dėl visa ko medikai badaujantiesiems pataria neatsisakyti baltyminių gėrimų – kefyro, rūgpienio, sojų pieno, - bei lengvo fizinio aktyvumo – pasivaikščiojimo, mankštos.

Badauti nerekomenduojama jei...

• Esate sirgusi anoreksija ar organizmo išsekimu
• Sirgote sunkia depresija
• Organizme per daug skydliaukės hormonų
• Sergate kraujagyslių nepakankamumu
• Sergate inkstų ar kepenų nepakankamumu
• Esate nėščia arba maitinate krūtimi.

Ar badavimas vis dėlto padeda sulieknėti?

Šis klausimas itin aktualus daugeliui pasiryžusių badauti, bet... specialistai į jį neatsako vienareikšmiškai. Be abejo, badaujant svoris tikrai greitai krinta, tačiau grįžus prie įprasto režimo taip pat greitai ir sugrįžta. Todėl vis dėlto metant svorį daug racionaliau yra pasirinkti tokį mitybos režimą, kurio galima laikytis nejaučiant diskomforto pakankamai ilgą laiką ar net visada.


Vartotojo avataras
Ausruze
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1209
Užsiregistravo: 19 Rgs 2007, 12:02
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ausruze » 29 Vas 2008, 21:20

Gerai,kad aš nebadauju :roll:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 02 Kov 2008, 09:41

jeigu jau badaut su nedideliom užkandom, tai čia jai dieta gaunasi :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 02 Kov 2008, 10:38

Va tas ir man neaišku: aš badą tai kaip nevalgymą įsivaizduoju. :?

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 02 Kov 2008, 11:25

jei organizmas nuspres prisiauginti keleta kilogramu,tai patikekit...ar valgysi,ar badausi savaite,jis vistiek tuos kg. prisiaugins :roll: ir nieko tu nepadarysi :evil: Patikrinta :idea:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 02 Kov 2008, 20:29

badavimas sukūsti nepadeda. bet padeda sureguliuoti medžiagų apykaitą ir sunormalizuoti suvartojamą maistą. Pvz, jei buvot įpratė valgyt per daug, tai jis kažkiek, bent jau savaitė kokia po badavimo, apmažina porcijas ;) ir aišku susinormalizuoja savijautą.
Bet aš nutariau kad dabar nebadausiu. Biški per daug išsekusi jaučiuosi po vaiko priežiūros ir darbo :| Bandžiau badauti, tai visai silpna pasidarė. Turiu išlysti iš to nuolatinio nuovargio. Gal kai dukra į darželį eis, atsijungs tas nuolatinio budėjimo režimas. :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Badavimas

Standartinė daida » 07 Lap 2008, 15:51

Kas ištinka neprotingai badaujant...
• Organizme sumažėja baltymų, angliavandenių, vitaminų ir mineralinių
medžiagų – gali sutrikti medžiagų apykaita.
• Lašinukai nuo „probleminių vietų“ – šlaunų, klubų ir pilvo – netirpsta
• Nesikeičia mitybos įpročiai
• Pablogėja savijauta, organizmas išsenka ir gali kilti pavojus gyvybei
• Smarkiai sumažėja „gerojo“, organizmui reikalingo cholesterolio kiekis
• Mažiau išsiskiria hormono serotonino, todėl subjūra nuotaika, kamuoja
nuovargis ir alkio priepuoliai, didėja irzlumas ir apetitas
• Gali pykinti, taip pat paūmėti lėtinės ligos
• Organizmui trūksta ląstelienos, todėl užkietėja viduriai
• Sunku susikaupti, mažėja darbingumas
• Dėl magnio stokos ima varginti galvos skausmai, kartais prasideda
migrenos priepuoliai
• Ilgas badavimas gali pakenkti psichikai: gresia anoreksija arba bulimija
Dėmesio: be gydytojo priežiūros badauti vien geriant skysčius, kad išsivalytu organizmas, patartina ne ilgiau kaip 1 – 3 dienas. Ir visiškai neprotinga badmiriauti vien tam, kad suliesėtumėte. Atsikratyti antsvorio galima kitais, kur kas saugesniais būdais.

„Ji“ Nr.42/2008 1 13-10 19 30 ps.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Badavimas

Standartinė Lilina » 07 Lap 2008, 16:11

Na čia jau kraštutinės pasėkmės ;) Nereikia badauti mėnėsiais :) Aš šiaip nebebadauju, ens labai šalta. jeigu nepavalgau, tai galiu nors ir po trim kaldrom miegot - nesušilu. Bet koks miegas pasakiškas ant tuščio skrandžio....Valgyt aišku norisi, pikta kaip velnias, bet miegas būna stebuklingas :) Gilus ir viską pailsintis, ar kaip čia išsireiškus. Vien dėl saldaus miego galėčiau pabadaut pusdienį. 8)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Badavimas

Standartinė daida » 07 Lap 2008, 16:13

Aš tai supratau, kad tai vyksta jei ilgai badauji :?

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Badavimas

Standartinė Forelle » 07 Lap 2008, 16:32

daida rašė: • Pablogėja savijauta,
• Gali pykinti
• Sunku susikaupti, mažėja darbingumas
Man jau šitie požymiai išryškėja 5 valandas pabuvus nevalgius. O miegoti tuščiu skrandžiu - neįmanoma, net neužmiegu

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Badavimas

Standartinė Lilina » 07 Lap 2008, 16:41

O aš kaip tik tuščiu gėriau miegu, net nebadavus, tiesiog nevalgyt prieš kelias val priš miegą, gėriau miegu. :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Badavimas

Standartinė Forelle » 07 Lap 2008, 17:03

Tai tik pavalgius ir aš neinu, būna praėjus kokai valandėlė, bet jeigu skrandis urzgia, koks čia miegas, jeigu ir užmiegu, tada atsikeliu po kelių valandų ir einu ieškot nors duonos kriaukšlio. Dar mano kai apykaita greita, nepavalgai - ir jau rankos dreba, silpna darosi. Kai po laukus duodamės su maže, tai pilnas rankinukas būna šokolado ir sausainių, degalai :D

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Badavimas

Standartinė Živilė » 07 Lap 2008, 19:17

Vat ir aš truputį skaičiau apie badavimą F.Taunytės knygoj 9/10 laimės. Taunytė yra gydytoja ir ji pasisako už badavimą, bet tik prižiūrint nusimanančiam gydytojui (jis ir pats turi būti badavęs, kad žinotų kaip keičiasi badaujančio žmogaus savijauta). Tai va, badavimu galima išgydyti vėžį. Aišku, tai ne vienareikšmiška ir jokiu būdu nekategoriška. Taunytė teigia, kad vėžio ląstelėms patinka geras maistas, todėl yra pastebėta, kad tie, kurie maitinasi daugiau, skaniau, riebiau sunkiai arba neįveikia vežio, o tie, kurie badauja gali jį įveikti. Kaip ir visokias alergijas ir t.t. Nu bet aišku, jeigu jau susiruošei tokiais dalykais užsiimti, geriau pasitarti su specialistais. Beje, vienas Taunytės pacientas, badavęs, numetęs svorio ir vėl jį atsiauginęs, sakė, kad geriau storas, bet gyvas, negu liesas miręs... :)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Badavimas

Standartinė Forelle » 07 Lap 2008, 20:00

Badavimu išsigydyti vėžį galima, bet dar ir priklauso koks tas vėžys. Augliai juk sudaro savo kraujagyslių sistemą, kuria visos medžiagos eina jiems, o ne žmogaus organizmui, tai kai kuriais atvejais, gal badaudamas neduosi to "maisto" ir augliui, bet kitais atvejais, auglys "išsiurbs" paskutines tavo jėgas. Kaip mums per paskaitas aiškindavo, išgyvena tik optimistai, tie kurie vakarais po visų chemoterapijų "padaro gramą", nes tiki, kad taip bus geriau, o ne tie kurie jau iškart nusprendžia, kad mirs, nes jiems vėžys ir gulėdami laukia paskutiniosios

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Badavimas

Standartinė Živilė » 07 Lap 2008, 20:27

Taip, teisingai. Labai priklauso koks vėžys, kokia stadija ir aišku koks nusiteikimas. Badavimas ne visada yra išeitis, bet tikintiems tokiu būdu galima padėti išsigydyti. Tik kad mūsų medikai labai nusiteikę prieš badavimą, žmonės savavališkai badauja ir dažnai nemokšiškai. Ypač onkologai turėtų daugiau pasidomėti apie tokius metodus.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Badavimas

Standartinė Lilina » 07 Lap 2008, 20:59

Skaičiau Norbekovo knygą, apie tai kaip išgydyti savo akis (trumparegystė, toliaregystė)
Tai jis taip agitavo, kad žmogus savo negaliai įveikti turi pats nusiteikti ir to norėti, praktiškai visą knygą skirta šitam nuteikinėjimui, ir paskutinė jo frazė juoką išmušė: maždaug, liko savanoriai nusiteikėliai kurie nori ir gali įveikt savo regėjimą ir "jie dar du metus siurbę mano krauja " :D
Žodžiu gydytojai irgi turi skirt savo jegu :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Badavimas

Standartinė Živilė » 08 Lap 2008, 21:48

Tai aišku, kad ir gydytojai turėtų įdėti daugiau pastangų. Bet apie mūsų mmdikus nešnekėkim, negadinkim geros savaitgalinės nuotaikos... :)

Vartotojo avataras
Helle
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 05 Kov 2009, 14:36
Pliusai: 1

Re: Badavimas

Standartinė Helle » 23 Bal 2009, 16:26

Merginos, prašom mane palaikyt 8) Nuo rytojaus startuoju: tris dienas gersiu tik šviežiai spaustas vaisių sultis, reikia šiek tiek organizmą apvalyt, nes jaučiu, kad skrandis nesąmonių prikištas :x

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Badavimas

Standartinė pyp » 23 Bal 2009, 16:40

Stiprybes, Helle :wink:

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Badavimas

Standartinė zivicib » 23 Bal 2009, 16:50

siaip linkiu as tau gerai pagalvoti del to badavimo... tai labai kenkia organizmui. pirmiausia tai organizmo reakcija i tavo badavima bus staigus riebalu kaupimas, nes negaudamas pastovaus maisto organizmas pradeda kaupti riebalus, tai naturali reakcija. antra, nevalgius visiskai nieko tris dienas, gali atsirasti daug neigiamu padariniu, ypac moters organizme. pati kazkada bandziau ta skysciu dieta vadinama, tai per tris dienas atsirado stiprus skrandzio skausmai, sutriko medziagu apykaita, prasidejo meslungio traukimas, sutriko menstruaciju ciklas ir pan... siaip diena su skysciu dieta nieko tokio, bet trys jau negerai. tai mano patyrimas.
del organizmo valymo. kazkurioje atseit labai geroje knygoje skaiciau, kad organizma puikiai galima "issluoti" valgant daug skaidulu turincio maisto - selenos, gudai ir pan. dar vienas variantas - pora dienu valgyti tik juoda duona su kefyru. tai tokie pastebejimai.

Vartotojo avataras
Helle
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 05 Kov 2009, 14:36
Pliusai: 1

Re: Badavimas

Standartinė Helle » 23 Bal 2009, 16:59

O aš nežiūriu į šį dalyką taip pesimistiškai... Esu ir anksčiau tokias "akcijas" dariusi, bet nieko nenutikdavo. Iš dalies sutinku su tavimi, kai kuriems žmonėms tikrai negalima badauti, nes suprastėja sveikata. Bet aš nejaučiu jokių pašalinių efektų, netgi atvirkščiai - pasikraunu energijos, jaučiuosi geresnės nuotaikos :) Kiekvienam reikia įsiklausyti į savo organizmą. Be to, trys dienos nėra daug, ir aš per jas
Dar: net dietologai pataria kiekvieną savaitę daryti po iškrovos dietą, suvartojant ne daugiau 500 kcal. Bet aš perdaug nieko neįrodinėju, paprasčiausiai reikia įsiklausyti į organizmą ir daryti tai, kad tau geriausia :wink:
Ačiū, pyp :wink:

Skelbti atsakymą