"Rimi" griežtina atsakomybę tiekėjams

Atsiliepimai apie maisto produktus ir ne tik.

Moderatorius: zivicib

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

"Rimi" griežtina atsakomybę tiekėjams

Standartinė Andron » 16 Sau 2007, 15:23

Mažmeninės prekybos tinklas "Rimi Lietuva", reaguodamas į pastarųjų dienų įvykius, nuo sausio vidurio griežtina kokybės reikalavimus tiekėjams.

"Produktams, kurių mūsų prekybos centruose gali įsigyti pirkėjai, keliame didelius kokybės reikalavimus, tačiau, kaip parodė praktika, vien mūsų pastangų gali neužtekti. Daugelis produktų, ypač atkeliaujančių iš užsienio šalių, mūsų parduotuves pasiekia ne tiesiogiai, bet per tarpininkus - tiekėjus. Todėl nuo šiol, siekdami savo klientams užtikrinti dar geresnę produktų kokybę, stiprinsime tiekėjų ir jų tiekiamos produkcijos kontrolę", - pranešime spaudai sako Paulo Peereboom, "Rimi Lietuva" generalinis direktorius.

www.vz.lt
Firminiai skyreliai laukia firminių naujienų!
Kolkas NEMOKAMAI !

Vartotojo avataras
bamboocha
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 31 Rgp 2006, 11:23
Pliusai: 0
Miestas: S.Trakai

Standartinė bamboocha » 29 Rgs 2008, 19:00

Čia jau galiu ir aš pasireikšt...
Ir visa tai yra tiesa, visos prekės yra labai atsakingai perrenkamos sandelyje, paskui gabenamos i parduotuves, per priėmimus vėl yra tikrinamos prekės ir dar karta yra tikrinama prieš išvežant i salę, nors aišku kaip visados negalima garantuoti visiškai užtikrinto tikrinimo. Daržoves tai vos ne po viena dar pražiūri, nes atseit rimi pirkėjus kaip tik ir bando pritraukt daržovių gausa ir jų kokybe. Nukainuotų prekių jau senai nėra, nes tai pažeistu vidaus taisykles, ir nenorėdami daugiau nemalonumu (kurių pakanka ir taip) jais nebeprekiauja. :roll:

Skelbti atsakymą